Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 112 10
Call-Girls 279940
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Λοιποοοοννν....
Ναόμι, ή Ελενα, αν και μου είπε και το πραγματικό της όνομα, όπως και ηλικία.
Μια και βρέθηκα για δουλειές στην πρωτεύουσα, είπα να δοκιμάσω και τα call girls της. Από αυτές που είχα υπ'όψην, η πρώτη μου επιλογή δεν ήταν διαθέσιμη, όπότε δοκίμασα τηλεφωνική επικοινωνία με τη Ναόμι. Ευκολα συννενοηθήκαμε, στο τηλέφωνο μάλιστα ακούστηκε εξαιρετικά τσαχπίνα, πράγμα που με προιδέασε για το τι θα ακολουθήσει.
Ηρθε στο ξενοδοχείο μου σχεδόν στην ώρα της και μόλις άνοιξα την πόρτα άρχισα να παθαίνω πλάκα.
Ντυσιμο, ένα κόκκινο στενο μίνι φόρεμα με βαθύ ντεκολτε, μαυρα τακούνια και μαλλί ξανθο. Φοβερό ατού το ενισχυμένο στήθος της. Ωραίο κορμί, δεν περνα απαρατήρητη πουθενά. Ομορφο πρόσωπο ειδικά όταν χαμογελάει. Πρόσχαρος τύπος, ομιλιτική και προσπαθησε να με κάνει να χαλαρώσω.
Λίγο social time, ετοιμάστηκε στο wc σε 2-3 λεπτά και άρχισε ο αγώνας.
Πρωτα πλακωθήκαμε στα γλωσσόφυλλα και στο χαμούρεμα σε λαιμους κλπ. Συνέχισε με μια ασυναγώνιστη πίπα, όλο σαλιο και deep throat. Ασχολείται πολύ με αρχίδια, γλυψίμο κλπ. Στο ενδιάμεσο επεφταν κι άλλα γλωσσόφυλλα.
Την πλακώνω μετα στο γλυφομούνι. Ομορφο, ξυρισμένο μουνάκι, χωρίς ίχνος ερεθισμων, σπυριών κλπ. Είδα και την Jessica την Rabbit... Πεντακάθαρη... Μου έκανε εντύπωση πως υγραθηκε φουλ.
Στο κυρίως πιάτο τώρα, στην αρχή την έριξα στο ιεραποστολικό με μπόλικο χαμούρεμα. Κατόπιν από πάνω σε cowgirl φαση να κουνιέται ακριβώς με τον ρυθμό που μου αρέσει. Γύρισμα στα 4 και σε κάποια φάση μου προτείνει η ίδια να της γαμήσω το κωλάράκι... Ποιος είμαι εγω να πω όχι; Βουρ στο πρωκτικό και κορύφωση.
Ντουζακι και από τους δύο και λίγη συζήτηση.
Σε κάποια φάση, ξεκίνησε μόνη της τον δεύτερο γύρο με ένα ακόμη, καλό τσιμπούκι, άφθονες εναλλαγές στάσεων και τελείωμα στο στόμα αυτή τη φορα. Στα highlights κρατάω την φάση που ένω είμαστε σε στάση spoon, μου πέρνει το χέρι και το βάζει στο μουνί της να την δαχτυλιάσω...
Λίγη ακόμη συζήτηση και σχεδόν μετά από δύο ώρες χώρισαν οι δρόμοι μας.
Γενικά, κρίνω την συνεύρεση ως ιδιαίτερα επιτυχημένη, αν ξαναβρεθώ στην Αθήνα θα είναι η πρώτη μου επιλογή.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 02, 2015
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
18 Σεπ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
86
Likes:
417
Πόντοι:
581
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Απριλίου, 2015
Όλα καλά αν και νομίζω οτι για την εποχή τα 150€ είναι λίγο τσουχτερό.... Δεν λέω full πρόγραμμα αλλά...
30 Απριλίου, 2015
ρε φιλε, γιατι να μας πεις οτι ξερεις την ηλικια και το πραγματικο ονομα της? Πιστευεις οτι σε ερωτευτηκε?ΓλώσσαΓλώσσα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2