Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 72 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αυτή είναι μια κριτική που χρωστάω στους οπαδούς του θρεντ ''παράνομα εξτραδάκια'' και συνέβη πριν κανα χρόνο περίπου ίσως και κάτι παραπάνω.Η μιρέλλα είναι μια ρουμούνα γύφτισσα γύρω στα 40 με γυμνασμένο κορμί,από την πρώτη φορά που με τσέκαρε στο σαλόνι μου χαμογέλασε με έπιασε από το χέρι και με οδήγησε τρυφερά στο δωμάτιο Χαμόγελο.Μετά από τις 2 πρώτες φορές που πέρασα μαζί της και από τις κουβέντες που κάναμε κατάλαβα ότι στην καθημερινότητά της ακολουθεί πιστά την συνταγή του μάρη οπότε ήμουν έτοιμος για το επόμενο βήμα.Μπαίνω στο μπουρδελάκι και αφού φεύγουν όλοι ξεκινάμε ρομαντικά γλωσσόφιλα στο σαλόνι και μπαίνουμε μαζί στο δωμάτιο Μεγάλο χαμόγελο.Με γδύνει,την γδύνω και αρχίζω να την γλείφω παντού.Είναι πολύ καυλωμένη κι εγώ της κάνω ένα φανατικό γλειφομούνι που ξέρω ότι την τρελαίνει Ναι!Ναι!.Με σταματάει,με τσιμπούκωνει για λίγο με μανία,έρχεται πάνω μου και αρχίζει να τρίβει το υγρό μουνάκι της στο καυλί μου.Φάνηκε ότι το είχε τεράστια ανάγκη,όπως κι εγώ φυσικά,οπότε της τον καρφώνω ακα και την γαμάω δυνατά όπως ζήτησε η ίδια ΓλώσσαΓλώσσα.Γύρισε απο μόνη της σε πισοκολλητό βάζοντας τα χέρια της στον τοίχο για αντίσταση,ενώ εγώ συνέχισα να την γαμάω απαξιωτικά δίνοντας της και αρκετά κωλοσκάμπιλα Κουλ.Είχε σεληνιαστεί και μου ζήτησε να της τον βάλω στο στενό κωλαράκι της που φάνηκε ότι είχε καιρό να παραβιαστεί Μεγάλο χαμόγελο.Αφού της το έφτυσα αρκετά της τον έχωσα βαθιά και η καύλα μας απογειώθηκε.Μόλις της είπα ότι ήμουν έτοιμος να χύσω μου ζήτησε να της τα πετάξω όλα στο καυλωμένο μουνί της.Φυσικά είχα μεγάλη ανάγκη αυτό το κρεμπάι κι έμεινα έτσι για κανα 3λεπτο να χύνω το γύφτικο μουνί της Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο.Γλωσσόφιλα,αγκαλιές και εις το επανειδείν.Αυτό το σενάριο το επαναλάμβανα τουλάχιστον μια φορά την βδομάδα για κανα 2μηνο ώσπου γνώρισα την τσιγγανορουμούνα μαρία με την φράτζα η οποία μου άρεσε περισσότερο κι έτσι απαξιώσα πλέον την μιρέλλα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 01, 2015
Όνομα κοπέλας
Μιρέλα
kostakis27
Ανώτερος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
124
Likes:
6.292
Πόντοι:
5.097
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, Έρως, antiosmuchachos

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Απριλίου, 2015
"Φυσικά είχα μεγάλη ανάγκη αυτό το κρεμπάι κι έμεινα έτσι για κανα 3λεπτο να χύνω το γύφτικο μουνί της"
ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
CULT ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΜΑ!!! ..το ειχαμε τεραστια αναγκη! Ναι!Ναι!Ναι!
C
COBRA1986
09 Απριλίου, 2015
1.''Είχε σεληνιαστεί και μου ζήτησε να της τον βάλω στο στενό κωλαράκι της που φάνηκε ότι είχε καιρό να παραβιαστεί''-''Αυτό το σενάριο το επαναλάμβανα τουλάχιστον μια φορά την βδομάδα για κανα 2μηνο''.
2.'' κι έμεινα έτσι για κανα 3λεπτο να χύνω το γύφτικο μουνί της''.
Μήπως πρώτον,φάσκεις κι αντιφάσκεις,και δεύτερον,είσαι υπερβολικός με τους χρόνους;
09 Απριλίου, 2015
Αναφερεται στη μπρωτη φορα που την πετσωσε σουλιωτικαΚατσικογάμης. Τις αλλες φορες θαρρω πως η σουφρα ειχε απλωσει.Οσο
για τους χρονους,ο πουτσος οταν χυνεις θελει 2 ,3 λεπτα για να ξεφουσκωσει.
09 Απριλίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Την επόμενη φορά που θα χύσεις μέτρησε νοερά,κι αν ''πιάσεις'' συνολικά πάνω από 15 δλ,είσαι άτυχος που δεν σ'έχει ανακαλύψει ο Χιου Χέφνερ!
09 Απριλίου, 2015
Εννοει ο χριστιανος οτι εμεινε μες τη μουναρα της 3 λεπτα να στραγγιξει μεχρι να του πεσει τελειως. Ο hugh hefner δε νομιζω
οτι τον ενδιαφερουν οι χυστες αλλα τα κουνελακια.
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5