Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 156 10
Sex Studio 304707
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
αυτο που με εκανε να παω ειναι φυσικα οι φωτογραφιες. Μου αρεσει να πηδαω ωραια μουνια και ας μην εχουν και την σουπερ αποδοση. Αλλα εως ενα σημειο. και εξηγω.

παμε εμφανιση κοπελας. Στη φατσα οι φωτογραφιες τη δειχνουν πιο ωραια και πιο φρεσκια κια μικρη απ οτι ειναι στην πραγματικοτητα. Και δεν ειναι ασχημη βεβαια. Ομορφη ειναι αλλα οχι τοσο οσο στις φωτογραφιες. Ενα πολυ καλο ειναι οτι ειναι ψηλη. Αλλα ομως αχαρο σωμα και περπατημα και χωρις μεση και κωλο και θηυλυκοτητα. Σαν αθλητρια του μπασκετ ενα πραμα. Και βυζι δεν εχει μεγαλο αλλα ειναι φυσικο.

Αυτα τα παραπανω ειναι τα καλα. Φανταστειτε τωρα απο εδω και περα και δεν θα πω πολλα γιατι δε χρειαζεται. Τσιμπουκι χαλια. Και δεν με ακουγε κιολας. χωρις χερια μη μου τον χουφτωνεις δυνατα εκει αυτη! Τελος παντων χαλια οπως ειπα. το χειροτερο μετα οτι απλα δε με αφησε να τη γαμησω καλα. Αφου βεβαια βαζει ενα κιλο κρεμα που μπηκα μεσα και δεν καταλαβα τιποτα. Και δεν ειμαι κανας μικροστσουτσουνος. Να προσπαθω να τη γαμησω καλα να βαζει ποδια. Κοπελα μου ανοιξε τα ποδια σου καλα να γαμησω δυνατα και βαθια τιποτα αυτη να μου σπαει τα νευρα. Σε μια φαση εβαλα δυναμη για μια βαθια πουτσια και φωναξε σαν να πονεσε. Εμταξει αν πονας μη σε βασανιζω. Εχυσα με τα χιλια ζορια και εφυγα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σάντρα
Μέλος
Εγγραφή:
15 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
84
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού