Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 73 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοριτσιών
 
7.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
6.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
6.0
Χώρος
 
8.0
Μουσική
 
8.0
Ποιότητα ποτών
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Εξυπηρέτηση: Οι υπάλληλοι είναι αρκετά φιλικοί συνήθως. Ο πορτιέρης και οι σερβιτόροι χαλαροί και κομπλέ. Ο τοπ όλων είναι βέβαια ο εκφωνητής. Μιλάει σαν πολυβόλο σε κάθε νούμερο ("σμσμτρτρτρ Ντανιέλα..."), και λέει επικές ατάκες. Την τελευταία φορά που πήγα είχε ρέντα, δεν ξεχνιούνται τα:
"δούλεψε το δαχτυλάκι- όλοι lucky"
"Αλίσα - πισωκολλητά με λύσσα"
"Γιάννα - κουνιστή σαν ζαργάνα"
"Βικτώρια - γαμήσια δίχως όρια"
"Πωλίνα - καυλίνα"
καθώς και τα αστειάκια που έκανε για την παρέα μου.

Χώρος: Ευρύς και με ωραία ατμόσφαιρα. Στα τραπέζια στην είσοδο κάθονται τα μουνάκια σε παρέες, ενώ σε βάζουν να κάτσεις ή δίπλα τους ή απέναντί τους (ρίχνουν ματιές και χαμογελάκια άμα λάχει). Η μουσική για διάφορα γούστα, σε φυσιολογικά έως λίγο δυνατά επίπεδα.

Ποτά: Καλή ποιότητα, λίγη ποσότητα αν δεν είναι μπουκάλι, π.χ. μπύρα. Συνοδεύονται από φυστικάκια.

Τιμές:
Η είσοδος είναι ελεύθερη, αλλά ουσιαστικά περιλαμβάνεται στο πρώτο ποτό, 10 ευρώ.
Χορός απλός: 10 ευρώ
Χορός πριβέ: 70 ευρώ

Χοροί:
Στην πίστα: Καλούτσικο θέαμα, μερικές είναι βαριεστημένες, έχει και full nude από κάποια κορίτσια.
Απλός: 3 λεπτά διαρκεί, συνήθως δεν προλαβαίνεις να ευχαριστηθείς. Έχω δοκιμάσει και με μία ή δύο κοπέλες εναλλάξ με φίλο μου και μετράει, μια φορά μας έκανε έτσι υπερδιπλάσιο χρόνο. Γίνεται σε καναπέδες δίπλα στα τραπέζια (φαίνεσαι) και περιλαμβάνει μόνο topless πρόγραμμα. Στα αρνητικά: μερικές γκόμενες είναι λίγο μηχανικές, ενώ άλλες απλά σου τρίβονται χωρίς να πιάνουν αρκετά και έτσι δεν καυλώνεις στο 100%. Αφήνουν να πιάνεις γενικά, το μουνάκι έχω δοκιμάσει να το τρίψω μόνο πάνω από το στρινγκ και δεν υπήρχε θέμα. Γενικά αξίζει πάντως, για να νοιώσεις λίγο παραπάνω χωρίς extreme πράγματα.
Πριβέ: Δεν έχω δοκιμάσει αλλά ξέρω ότι περιλαμβάνει φραπεδιές, σε ειδικό δωμάτιο.

Κορίτσια:
Ρίτα - 7.5 - ξανθιά με μικρά ωραία στητά βυζγιά και πολύ καλό σώμα
Γιάννα - 5.5 - σκυλόφατσα, full nude
Πέγκυ - 8 - παραπάνω κιλάκια χωρίς τους αντίστοιχους βύζους, ωραίο πρόσωπο, με τατού και τουφίτσα στο μουνάκι
Αλίσα - 7 - η πιο γαμάτη κοπέλα, φιλική, γλυκούλα και λυσάρα στον χορό
Βικτώρια - 9.5 - καυλιάρα ξανθιά, ωραία βυζιά, γύρω στα 21, από τα καλύτερα κομμάτια
Πωλίνα - 9.5 - τέλειο σώμα, τέλεια μάπα, καλούτσικη στον χορό - κάνει κάτι ωραίες στάσεις αλλά λίγο βαρετή, επίσης πολύ νέα, είναι κορίτσι για σπίτι
Βαλέρια - 5.5 - ψεύτικα βυζιά, μέτρια γενικά
Καρίνα - 6 - punk στυλ, έτσι και έτσι πρόσωπο, τα καλύτερα βυζιά, τσαχπίνα
Μπέατρις - 5 - κλασική ανατολικοευρωπαϊκή φάτσα, μελαχρινή και ψηλή, καλή αλλά όχι για τα γούστα μου
Λάννα - 4
Νικόλ - 5 - ο καλύτερος χορός στην πίστα, αλλά μοιάζει με τρανς και δεν ξέρει να μιλάει
Σίντυ - 9.5 - λεπτό σώμα, ξανθιά γαλαζομάτα με πανέμορφο πρόσωπο, full nude
Νάντια - 8 - καστανή με ωραία πόδια νομίζω
Νατάσα - 4
Τατιάνια - 8.5 - από τις αγαπημένες, καστανή νεαρή καυλιάρα και πολύ καλή στον χορό στους καναπέδες

Έχει και λίγες ακόμη αλλά αυτές έχω σημειώσει.

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 04, 2015
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
6 Απρ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού