Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.4 2 10
Γενική βαθμολογία
 
2.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
2.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Γεια και πάλι... Με έχουν πιάσει η μαλακιες μου και αρχίζω να σκορπάω λεφτά δεξιά και αριστερά! Όταν το κάτω κεφάλι μιλάει το πάνω κοιμάται κανονικα. Τέλοσπαντων παμε να δούμε γιατί δεν έγινε το ραντεβού και να εξηγήσω όσο μπορώ καλύτερα!
Τη συγκεκριμένη κορασίδα τη γνωρίζω από παλιά και όταν εννοώ παλιά, πριν ξεκινήσω να γράφω στα B... Μου τι δίνει να μου λένε ΨΕΜΜΑΤΑ και αυτή που σήκωσε το τηλεφωνο είναι για κλωτσιές, και το λεω αυτο γιατί τη Ρωταω; Καινούριο ; Απάντηση ναι από Ιταλία μοντελάκι(Χαχαχαχα)!!!!! Δώστε προσοχή / το κοριτσάκι είναι αλβανεζα και το βάφτισαν Ιταλίδα, το λεω αυτο διοτι τι γνώρισα σε στούντιο!! ( δεν έχω πρόβλημα που είναι αλβανακι ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΨΕΜΜΑΤΑ)! Οταν με είδε αλλαξε λίγα χρώματα, και αυτο γιατί κατάλαβε ότι θα την διώξω γιατι δεν είναι καλη σε αυτο που κάνει!Φυσικά αφού της Ειπα τα σχετικά την έδιωξα και έφυγα!! Θα μου πείτε η φωτογραφίες δεν της είδες;; Κσι απάντηση μου είναι ότι έχουν κάνει καλο fotoshop, έχουν κρύψει ενα μεγάλο τατου που εχει! Και λίγα για το κορίτσι μας. 1.60 με 1.65, βυζι φυσικό 2/5 αλλά καραπεσμενο,κωλος πεταχτουλης αλλα οταν τον πιάσεις είναι μιας 60αρας στα πιαςιματα της παρότι η κατερινα(andonela)ειναι περίπου στα 25...
Τίποτα άλλο........

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 02, 2015
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
R
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Απριλίου, 2015
γεμισε η αγορά σκουπίδια Μαλακία
03 Απριλίου, 2015
πολυ καλα εκανες και την εδιωξες
03 Απριλίου, 2015
Γαμησε τα μας κοροϊδεύουν μπροστά στα ματια μας!
R
RAMBO11
03 Απριλίου, 2015
ηθελα να ξερα τι ασχολεισται. Γνωστοι απατεωνες. Βαφτιζουμε πουτανες των μπουρδελων call girls, κανουμε φωτογραφησεις φωτοσοπατες και γκλαμουρατες και καλα, πληρωνουμε και εναν διαδυκτυακο μανατζερ να κανονιζει για μουφα κριτικες και στησαμε γραφειο. Και περιμενουμε τα κοροιδα να τσημπησουν!
03 Απριλίου, 2015
συμβαινει συχνα,δε τρεχει τιποτα με το να αλλαζουν ονομα - εθνικότητα,μερος της δουλειας
03 Απριλίου, 2015
κανονικα πρεπει να μας καλουνε στα βαφτισια......Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
04 Απριλίου, 2015
Οπως τα λες ειναι και εγω την ειχα πατησει καποτε πολυ κατωτερη απο αυτην που παρουσιαζουν. Γενικα το γραφειο αυτο με εχει δυσαρεστησει.
05 Απριλίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Το έχω ακούσει και γω για αυτό το γραφείο!
Μόνο ΑΛΒΑΝΕΖΕΣ ΕΧΕΙ! Το μπουλο:----
05 Απριλίου, 2015
Μια ιταλιδα απο το φιοριΓαμήσου
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9