Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 194 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Αλινα ειναι ομολογουμενως μια πολυ εντυπωσιακη κοπελα που σιγουρα δεν μπορεις να αντισταθεις στον πειρασμο κ να μην την επιλεξεις. Ειναι γνωστα τα περι εμφανισης της οποτε μην μακρυγορω, το μονο που θελω να ξανασχολιασω ειναι οτι εχει εναν απο τους σεξουαλικοτερους κωλους που εχω δει. Επισης κατα τα γουστα μου ειναι κ μια πολυ ομορφη κοπελα. Επισης διακρινω κ απο την συμπεριφορα της μαζι μου οτι ειναι κ καλο παιδι. Ειναι δευτερη φορα που παω μαζι της κ ειμαι πολυ ευχαριστημενος οσον αφορα ολη την συνεδρια.

Να μπω λοιπον κ στο κυριως πιατο... περιλαμβανε ενα απολαυστικο 69 κατα το οποιο με εκανε τουρμπο.. με περιποιηση ολης της οικογενειας σε ικανοποιητικο βαθμο. Στην συνεχεια την πηρα πισωκολητα οπου η θεα ηταν σαν το ηλιοβασιλεμα στην Σαντορινη...εκπληκτικο στησιμο κ συμετοχη απο μερους της, οπου λογω αποχης καποιων ημερων κ ανυπερβλητης καβλας απο το θεαμα, παρεδωσα το υγρο πυρ...το δερμα της ειναι βελουδινο κ δεν χορταινεις να την χαιδευεις...

Επισης ειχαμε κ λιγη κουβεντουλα κ οπου της υποσχεθηκα οτι θα γραψω κατι γιαυτην, καθως η συνευρεση μας ηταν ακρως αισθησιακη κ με αφησε ικανοποιημενο...Ηδη σκεφτομαι ποτε θα ξαναπαω καθως θα ηθελα να κρατησω παραπανω τον χρονο μου μαζι της αλλα... στο επανιδειν!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 02, 2015
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
Μέλος
Εγγραφή:
18 Απρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
111
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού