Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 48 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ειχα δει τις φωτογραφιες προσφατα μιας και ειναι καινουριο το κοριτσι και σε συνδιασμο με τις καυλες που κυριαρχουσαν εκεινη την ημερα στο κεφαλι μου το πανω και το κατω αποφασισα να την επισκεφτω στο δικο της χωρο στο γνωστο ξενοδοχειο εκει στις στηλες Ολυμπιου Διος. Συνενοηση με το γραφειο αψογη και εδω θα ηθελα να ευχαριστησω και την κοπελα στο τηλεφωνο η οποια ηταν εξυπηρετικοτατη. Με το που χτυπαω την πορτα παθαινω το πρωτο σοκ. Ερχεται και μου ανοιγει μια πανεμορφη κοπελα η οποια φορουσε κατι ζαρτιερες κολαση και με υποδεχτηκε με ενα καυτο φιλι στο στομα. Της δινω τα χρηματα για να ξεμπερδευω και περασα μεσα οπου ειχε φτιαξει μια εκπληκτικη ατμοσφαιρα στο δωματιο με χαμηλο φωτισμο και χαλαρη μουσικουλα που επαιζε απο το κινητο της και με κερασε λευκο κρασι. Καθησαμε λοιπον στο τραπεζακι πινωντας το κρασακι μας κανοντας και ενα τσιγαρακι και κουβεντιαζοντας διαφορες αερολογιες ενω ειχα αρχισει να την χαμουρευω ταυτοχρονα. Το κοριτσι ειναι ευγενεστατο γουσταρε κουβεντουλα και ηταν γενικα πολυ ευχαριστο και δεκτικο σε ολα. Μετα περνωντας στο ψητο εγινε μακελειο μιλαμε. Το τι φιλια στο στομα βαθια παθιασμενα με γλωσσα πεσανε δεν περιγραφονται, τι δαχτυλοσκοπησεις σε αργο ρυθμο βεβαια για να μην ποναει αφου μου ειχε ριξει λοσιον στα χερια, πιπα απο της κορυφαιες που εχω βιωσει βαθια με πολυ σαλιο, απειρα χαδια, προστυχολογα απιστευτα ολα γενικα τεραστιο παθος και ζωντανια εβγαζε αυτη η γκομενα. Μετα γευτηκα και το μουνακι της απλα θεικο πεντακαθαρο και υγρο και εκεινη εβγαζε κραυγουλες ηδονης και μαλλον πρεπει να τελειωσε και εκεινη. Μετα την πηρα σε τρεις διαφορετικες στασεις ιεραποστολικο, πλαγιαστο και στο τελος η αγαπημενη μου που ανεβηκε πανω μου και να την κοιταζω ενω συνεχιζοντουσαν τα παθιασμενα γλωσσοφυλλα. Ηρθε καποια στιγμη και η καταθεση. Μετα με σκουπισε με μωρομαντηλα πηγα για μπανακι και μολις βγηκα μου προσεφερε αλλο ενα ποτηρακι κρασι. Ηπια 2 γουλιες καναμε και ενα τσιγαρακι αφου κουβεντιαζαμε διαφορα πραγματα για τη ζωη της. Ειχε μεινει κανα τεταρτακι οποτε επειδη δεν αντεχα για ολοκληρωμενο δευτερο γυρο μιας και τα ειχα δωσει ολα στον πρωτο αρκεστηκα απλα στο να με φτιαξει παλι με τα θεικα γλωσσοφυλλα και μετα να μου κανει παλι εκεινη τη μαεστρικη πιπα της οπου κατεθεσα στα βυζια της. Μιλαμε οταν σηκωθηκα να παω στο μπανιο ζαλιζομουνα και σερνομουνα. Τα ειχα δωσει και μου τα ειχε δωσει ολα. Κατσαμε λιγο στο τραπεζακι οπου καναμε ενα τσιγαρακι ακομα και ηπιαμε και το υπολοιπο κρασακι που ειχε μεινει στα ποτηρια και τελειωσαμε παλι με ευχαριστη κουβεντουλα. Γενικα ειχα μια θεικη βραδια και 1 ωρα γεματη την οποια καταευχαριστηθηκα πρωτη φορα τοσο πολυ με call girl. Ειχα παρα πολυ καιρο να κανω τοσο καλο γαμησι. Σε ευχαριστω πολυ κοριτσαρα μου για οσα μου χαρισες και ευχομαι να βρεθουμε ξανα συντομα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 01, 2015
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
bourdeliaris1984
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Δεκ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
1.034
Πόντοι:
7.775
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, olddog, TOMCRUISE και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού