Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 48 10
Cinema 175061
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Γενική Εντύπωση
 
6.0
Χώρος (θέατρο/καθίσματα)
 
6.0
Ποιότητα προβολής
 
6.0
Φοβερό!! Μπήκα Κυριακή μεσημεράκι κ έζησα σκηνές απ' την καλτ παρωδία των '80s..!!
Είχα ξαναπάει, βέβαια, αναγνωριστικά, αλλά αυτή τη φορά το αποφάσισα, έβαλα τα καλά μου (ροζ στρινγκάκι, μαύρες δαντελωτές κάλτσες κ σκισμένο τζην - κωλαράκι σχεδόν έξω φάση) και μπήκα..
Κόσμος αρκετός, μέσος όρος ηλικίας ο διπλάσιος απ' τον δικό μου (είμαι στα 28), η ταινία όχι κακή. Έκατσα σε μπροστινή θέση να εγκλιματιστώ λίγο κ άραξα για ένα ημίωρο σχεδόν χωρίς καμία ενόχληση. Από την ώρα που σηκώθηκα κ άρχισα να βολτάρω όμως...
Το χούφτωμα που έφαγα στον κώλο δεν λέγεται.. Μου έκανε εντύπωση ένας υπέργηρος κύριος (τι να πω, πάνω από 70 σίγουρα) που κάποιον τσιμπούκωνε κ ταυτόχρονα μου γράπωσε τον κώλο όπως περνούσα.. Γλυκάθηκε μάλλον κ με πήγε στα πίσω καθίσματα, εγώ με τον κώλο έξω κ αυτός με τα παντελόνια κατεβασμένα, σαν πιγκουίνος πήγαινε... Μου τον έδωσε στο χέρι κ τρελάθηκα: Μιλάμε για ΜΕΓΑΛΟ εργαλείο. Του το είπα κ του έγινε κάγκελο, του φόρεσα καπότα, τον πήρα στο στόμα κ ο πορνόγερος με τσιμπούκωσε ψιλοανελέητα μέχρι τέρμα, να βήχω κ να φτύνω κ ξετσουτσούλωσε κ με άρχισε στα μπινελίκια κ στα χαστούκια..
Ε, για πότε μαζεύτηκαν ούτε ξέρω πόσοι γέροι, ούτε που πρόλαβα να δω. Μας κύκλωσαν σαν τα ζόμπι κ τον παίζανε, ο μπάρμπας καμάρωνε σα γύφτικο σκεπάρνι κ όταν αρχίσανε ν' απλώνουν τα ξερά τους έλεγε "πιάστε, πιάστε τρυφερούδι", αλλά τσακώθηκε με έναν που πήγε να μου τον φορέσει γιατί ήθελε να μπει πρώτος. Τελικά πρόλαβε, αλλά οι τσιρίδες (είπαμε, χοντρό) μάζεψαν κι άλλους κ μετά.. έχασα τη μπάλα, που λένε, με τα ζόμπι, ευτυχώς είχα ένα ράφι προφυλακτικά κ πολλή καλή θέληση. Το τι άκουσαν τ' αυτάκια μου, δεν περιγράφεται...
Το ΑΠΟΛΥΤΟ καλτ!! Μόνο κ μόνο γι' αυτό, ψηφίζω - παρ'όλη τη μπίχλα κ την παρακμή. (αλλά όποιος θέλει μοντέλα, να ψάξει αλλού).
Διαχρονικό καλτ.
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
1 Απρ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
12
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 gfn1985, efi80, kendavros και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Απριλίου, 2015
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα ΚΛΑΙΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ
N
nikbel2000
01 Απριλίου, 2015
ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα Τι άλλο θα διαβασουμε εδω μέσα
01 Απριλίου, 2015
ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα παρτε σειρα για προσκυνημα παιδια....
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3