Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 156 10
Sex Studio 304626
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Τη Πάρις την είχα ξαναδεί σε τσάρκα μου κοντά στις γιορτές...Ομολογώ πως είναι όμορφη κοπέλα και εμφανίσιμη αλλά τα καλά απ'ότι φάνηκε,τουλάχιστον απ΄την επίσκεψή μου σταμάτησαν εκεί...Πέρασα απόψε το βράδυ να την δω ξανά μίας και στα προγράμματα την ανέφερε...Είσοδις στο μαγαζί και υποδοχή απ΄την υπηρεσία...Εντάξει τα γνωστά άρχισε να την παρουσιάζει ως κάτι το τρομερό...
Ήρθε στο σαλόνι κρύα χωρίς χαμόγελο,εκεί έπρεπε να φύγω αλλά με κράτησε η εμφάνισή της...Πληρωμή και δωμάτιο...Ο χώρος έχει δεχθεί ανακαίνιση αλλά κάποιες πινελιές τις θέλει...

Μπήκε δωμάτιο και το πρώτο πράγμα που μου είπε ήταν να πλύνω τα χέρια μου,το έκανα και ξάπλωσα στο κρεβάτι...Τα προκαταρκτικά της τα οποία ήταν ανύπαρκτα περιορίστηκαν στο να μου κάνει κάποιες μαλάξεις στην ευαίσθητη περιοχή και να μου φιλήσει πεταχτά το στήθος...
Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη σε ένα απ΄τα πιο μονότονα και μηχανικά στοματικά....Πάνω κάτω το χέρι της,ψευτοαναστνεγμοί του κώλου και δε πάει λέγοντας και κλαίγοντας.........!!!!!

Πρώτη στάση στο σεξ ιεραποστολικά αφού πρώτα τοποθέτησε αρκετή κρέμα στο νινί της...Δεύτερη στάση στα τέσσερα όπου με γρήγορους ρυθμούς αφού είχα ξενερώσει τελείωσα...

Μάζεψε τα εσώρουχά της και έφυγε σαν να μη συμβαίνει τίποτα...
Πολύ μάπα εμπειρία δεν έχω να θυμάμαι τίποτα,μία βιαστική κοπέλα που δεν την απασχολεί αν ο παρτενερ της θα περάσει καλά η όχι...
Μετά τη ξινίλα αυτή θα επιλέξω κάποιο στανταράκι για να ρεφάρω...!

Αυτά για την γνωριμία μου και εμπειρία μου με τη Πάρις,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Πάρις
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, Jim25jim και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Απριλίου, 2015
Κρίμα το 50ε
S
soaz95
01 Απριλίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Κρίμα δε λες τίποτα....Στα σκουπίδια....!
01 Απριλίου, 2015
Όντως ότι χειρότερο κυκλοφορεί. Ψυχρό και αχώνευτο.

Για κλωτσιές φίλε Μπαρούχο, και για τα μπάζα.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3