Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 131 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
ειχα διαβασει για μια τζουλια,τωρα ειναι η ιδια κ αλλαξε ονομα δε ξερωΧμμμ;.
η τσατσα η γνωστη ξανθια ρωσσιδα με κοντο μαλλι, λιγο βλοσυρη αλλα με καβλωνει οποτε το προσπερναωΚατσικογάμης.
μου λεει η ζωητσα φουλ προγραμμα ,σκαει μυτη ενα ξανθο πετιτ με πονηρο μουτρακιΓλώσσα.εχει στην ωμοπλατη ενα τατου,το ονομα Βερα.
εδω ειμαστε, πληρωνω μπαινω δωματιο,φρεσκαρισμα ,τσιχλιτσα με φραουλα,μπουκαρει το λαγουδακι
εχει σλαυικα χαρακτιριστικα αλλα οχι πολυ εντονα.Πεφτει απανω μου ,τη γλυφω παντου σα μανιασμενος
τα γλωσσοφιλα ξεκινανε για πολυ ωρα.Έρωτας. Μετα πιπα απαλη ,οχι πολυ βαθια.Κοιτα εχω και
μια φοβια με το βαθυ πιπωμα .Δεν ειμαι ανετα με το μπουτσο αναμεσα στα δοντια μιας γυναικας.
προτιμω το μουνι που δε δαγκανει.τη ξαπλωνω , τη πινελωνω (Νταξει ομολογω πηγα να τον χωσω ατυλιχτο αλλα
με επανεφερε στην ταξηΝτροπή)με βαζει λαστιχο, αρχιζει ενα ωραιο σπιτισιο γαμησι.Κατσικογάμης
κωλο δε ζητησα,τελευταια εχω σταματησει ν αναζηταω κωλοΧμμμ;.
μου πεσε μετα απο 3, 4 λεπτα δεν ξερω γιατιΧμμμ;. εβγαλα το λαστιχο για να συνελθει ο πουτσος μου και με πιπωσε στημενη
στα 4 σα σκυλιτσα μεχρι που απεθεσα το DNA μεσα στο στομα της.Το φτυσε στο νιπτηρα με φιλησε πεταχτα στο στομα κ αποχωρησε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ζωή
Μέλος
Εγγραφή:
6 Μαρ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
21
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού