Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 175 10
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Το σεξ είναι βρόμικο όταν γίνεται σωστά είχε πει κάποτε ο Γούντι Άλεν, με διάθεση να αντιστρέψω τη ρήση του μπαινόβγαινα στα τσαρδιά του μεταξιού ψάχνοντας ό,τι πιο ρυπαρό και βρίσκοντας το τελικά στο πρόσωπο της Γκαλίνα και της Κατερίνας όπου με είκοσι ευρώ εξασφάλισα την παρέα τους για να διαπιστώσω αν το σωστό σεξ μπορεί να γίνει τόσο βρώμικα. Η Γκαλίνα είναι μια θεόχοντρη μεσήλικη πόρνη που μόνο στα πλαίσια ενός ανεξήγητου βίτσιου θα μπορούσε να παρθεί, η Κατερίνα είναι μια κάπως πιο λάιτ εκδοχή της, ο συνδυασμός τους αποτελεί ένα πυρηνικό ατύχημα εφάμιλλο του τσέρνομπιλ, το κρεβάτι είναι θαύμα που μας άντεξε και τους τρεις, δεν είμαι χοντρός αλλά το βάρος μου ήταν ένα απειροελάχιστο ποσοστό του συνολικού που κάθισε πάνω του. Ξεκινήσαμε με μια βαθιά πεολειχία της Κατερίνας την ώρα που η Γκαλίνα είχε ελευθερώσει τα χυτά βυζιά της στο πρόσωπο μου, ακολούθησε σφυροκόπημα της Κατερίνας στα τέσσερα και για το τέλος άφησα την υπερφυσική κωλάθρα της Γκαλίνα που τη συγκρατούσε ένα έξτρα λάρτζ διχτυωτό κορμάκι, δεν ξέρω τι θα είχε γίνει αν τον είχε ελευθερώσει από μέσα του, πιθανώς να μη θέλω και να φανταστώ, τελείωσα σαν αυτοκράτορας, με τα χέρια σε πλήρη διάταση, όχι να χαιρετούν το λαό από κάτω αλλά να γραπώνουν τους λαγόνες της. Με αποχαιρέτησαν ευγενικά και τυπικά αφήνοντας με να βυθομετρώ τις απύθμενες αβύσσους της ψυχής μου. Ποια είναι τελικά τα όρια μου; μέχρι που μπορεί να φτάσει η διαστροφή μου; τι πιθανότητες έχει ο εγκλεισμός μου σε άσυλο; είμαι τελικά νορμάλ άνθρωπος; Δεν βρήκα απάντηση κύριοι, αν έχετε την καλοσύνη βοηθήστε με.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Γκαλίνα
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Κατερίνα
abelo7979
Ανώτερος
Εγγραφή:
11 Φεβ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
82
Likes:
2.318
Πόντοι:
7.180
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Μαρτίου, 2015
ένα πυρηνικό ατύχημα εφάμιλλο του τσέρνομπιλ χαχαχα εγραψες φιλε
22 Απριλίου, 2015
Φιλε κανε μια βολτα απο Σατωβριανδου να τεσταρεις τα ορια σου... ακομα εισαι στην αρχη
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2