Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 29 10
Μασατζίδικα 78116
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επίσκεψη Σάββατο μεσημέρι...το value for money από ..."σπόντα" έχει ώς εξής...Πήγα για Ειρήνη αλλά κάθε Σάββατο μου είπαν πως λείπει έχει ρεπό...Δειγματίστηκαν οι άλλες κοπέλες και μου κέντρισε το ενδιαφέρον η Βερόνικα...κοντή, καλό σώμα με πολύ καλό πίσω σύστημα αλλά και λίγη κοιλίτσα και πολύ καλό φυσικό βυζί να δένει με το σώμα της. Μαλλί καρέ κοντό μέχρι τα αφτιά χρώματος καστανό με αντάυγιες... Λέω στην σερίφισσα πως με την Ειρήνη κανονίζαμε 2 εκτονώσεις (εκτόνωση-μασάζ-εκτόνωση) με 70€...λέει ναι ναι κανένα πρόβλημα και με Βερόνικα το ίδιο...Φεύγω και ξανάρχομαι μετά από κάνα 10λεπτο και λέω "οκ θα περάσω με Βερόνικα για...δοκιμή"...Ξαναρωτάω την Σερίφισσα αν ισχύει το 2 εκτονώσεις και μου λέει ναι ναι...Τις δίνω τα 70€ και φεύγει...καθώς ετοιμαζόμουν έρχεται η Βερόνικα να με ρωτήσει αν θέλω να πιω κάτι και ρωτάω και εκείνη αν ισχύουν οι...2 εκτονώσεις και μου λέει "φυσικά"...και ξαναέρχεται η...σερίφισσα και....μου δίνει ΚΑΙ ρέστα!!!!!10€!!!!δηλαδή 60€.....φυσικά απάντησα κατευθείαν "ευχαριστώ πολύ" και είπα από μέσα μου "μην το πεις ούτε του παπά"...

Έρχεται λοιπόν η Βερόνικα και περνάμε κατευθείαν στον..1ο γύρο...εξαιρετική πίπα..αφού με έγλειψε όρθιο όπως ήμουν...πήγε να μου τον πάρει χωρίς καπότα στο στόμα αλλά της ζήτησα να φορέσει....πολύ καλό τσιμπούκι και κατευθείαν στα 4 (με το 1 της πόδι στο μασαζοκρέββατο) όπου και άδειασα τα πρώτα...τσακ μπαμ...μετά μπανάκι και επιστροφή για μασαζάκι...δεν ήταν άσχημο...το προσπάθησε όσο μπορούσε...μάλιστα με ρώτησε αν με ενοχλεί κάτι ή αν θέλω κάτι άλλο κλπ και της λέω όλα οκ...όλα αυτά...όντας γυμνή....αφού έκανε μασάζ σε πόδια και πλάτη ξεκίνησε τον 2ο γύρω αρχίκά βάζοντας το χέρι από κάτω και μετά γύρισα ανάσκελα...χαμός λοιπόν νούμερο 2...πίπα, μετά αυτή από πάνω και τέλος στα 4...όλα αυτά πάνω στο μασαζοκρέββατο και με πολύ καλή συμμετοχή από πλευράς της...

αν συνυπολογίσουμε όλα αυτά...δηλαδή τα 60€ για 45 τουλάχιστον λεπτά με 2 εκτονώσεις και μασαζάκι νομίζω πως πραγματικά είναι VFM η όλη φάση...

βέβαια όλα αυτά λέγοντας αρχικά πως με Ειρήνη είχαμε συμφωνήσει και με εκείνην 2 εκτονώσεις στα 70€ ομώς (και ας κατάλαβε η τσατσα 60€)....

εννοώ πως δεν ξέρω αν θα παίξει και με άλλον αυτή η τιμή...αν και νομίζω ότι ελέω κρίσης δεν θα υπάρχει πρόβλημα...
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Βερόνικα
openmind33
Σεβαστός
Εγγραφή:
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
2.833
Πόντοι:
1.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 25anna25, TEGE

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού