Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 157 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Τετάρτη ανήμερα 25ης Μαρτίου στις 18.40. Ανέβηκα τα σκαλιά ,με υποδέχτηκε η ευγενική υπηρεσία , μου είπε τα προγράμματα και ότι δουλεύει η Μαρίνα , την ξέρεις μου είπε θα περάσεις. Θέλω να την δώ της απάντησα. Ήρθε στο σαλόνι η Μαρίνα , κλασσικά όπως όλες τις φορές που την έχω δει φορούσε ένα μάυρο διάφανο φορεματάκι και μαύρα εσώρουχα , πρόκειται για μία Ρωσίδα με καστανά σκούρα κυματιστά μαλλιά , σώμα με πιασίματα και 2.5-3άρι βυζί.
Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο , φρεσκαρίστηκα και την περίμενα , δεν άργησε να έρθει μίας και δεν είχε άλλο πελάτη. Εισήλθε στο δωμάτιο χαμογελαστή όπως ήταν και στο σαλόνι , η καλή διάθεση λέει πολλά γι αυτό και ήθελα να την δώ στο σαλόνι πριν , αν και την ήξερα. Αφού κάναμε λίγο πλακίτσα για την παρέλαση κλπ , με πλησίασε και άρχισε αν με φιλάει στον λαιμό και στο στήθος ενώ απο μόνη της ανέβηκε πιο πάνω και έψαξε τα γλωσσόφιλα , φιλούσε πότε παθιασμένα και πότε δαγκώνοντας απαλά τα χείλη μου. Άρχισα να τρίβω το μουνάκι της πάνω απο τα εσώρουχα της μίας και δεν είχε κάνει καμία κίνηση να βγάλει ούτε το σουτιέν ούτε το στρίνγκ της. Σταμάτησα της έβγαλα τελικός τα εσώρουχα της και την ξάπλωσα ανάσκελα , φίλησα και ασχολήθηκα λίγο με τα βυζιά της και μετά κατέβηκα ανάμεσα στα πόδια της και ασχολήθηκα με το μουνάκι της. Μου έπιασε το κεφάλι και μου το τράβαγε προς το μουνί της ενώ μετά απο λίγο άρχισε να βγάζει μερικές πολύ αληθοφανείς κραυγούλες.
Μου είπε να σταματήσω και να ξαπλώσω , ξεκίνησε να με φιλάει πάλι στον λαιμό , στο στήθος , στην κοιλούμπα μου και κατέβαινε όλο και πιο κάτω , δεν με ρώτησε αν θέλω προφυλακτικό ,απλά πήρε στο στόμα της τον ήδη ερεθισμένοι πούτσο μου , αρχικά έγλυφε σε αργούς ρυθμούς κάνοντας και περάσματα απο τα αρχίδια , στην συνέχεια όμως πήρε φωτιά , έγλυφε βαθιά ενω η πίπα της ήταν πολύ υγρή , σε άλλους μπορεί να μην αρέσει αλλά εμένα μου αρέσει , η πίπα της πολύ καλή , θα μπορούσα να την αφήσω να με τελειώσει με πίπα αλλά ήθελα να την δώ και στο σεξ.
Την σταμάτησα , πέρασμα προφυλακτικού , πρώτη στάση στα τέσσερα , καλή στάση σώματος κραυγούλες απο μεριά της και προτροπή για να την γαμίσω πιο δυνατά , την είχα πιάσει απο τα κωλομέρια της και την γαμούσα με αρκετή ένταση , δεν χαμπάριαζε , μην σας πω ότι γούσταρε κιόλας. Αλλαγή στάσης σε ιεραποστολικό , ήθελα να την γαμαω και να απολαμβάνω τα φιλιά της . Στο ιεραποστολικό με φίλαγε και με τραβούσε να μπω πιο βαθιά μέσα της , ήθελα να παρατείνω την συνεύρεση μας , έτσι σταμάτησα να την γαμάω και έγλυψα πάλι το μουνάκι της για αρκετή ώρα , ξαναμπήκα μέσα της και συνέχισα να την γαμάω για λίγη ώρα , όταν ένιωσα ότι δεν μπορώ να κρατηθώ άλλο της είπα ότι θέλω να τα πάρει στο στόμα. Μου έβγαλε το προφυλακτικό έσκυψε και ξάπλωσε κάτω απο τον πούτσο μου , με ρούφαγε μέχρι που έχυσα , συνέχισε να με γλύφει μέχρι που στράγγιξα.
Σηκώθηκε τα έφτυσε στον νιπτήρα και πλύθηκε .Δεν βιάστηκε να φύγει απο το δωμάτιο ,περίμενε να πλυθώ και εγώ και μετά τα λέγαμε όσο φορούσαμε εγώ τα ρούχα μου και αυτή τα εσώρουχα της. Στο δωμάτιο έκατσα σχεδόν 20λέπτο , δεν έδειξε ούτε μια στιγμή σημάδια βιασύνης , η πίπα της πολύ καλή , ακόμα καλύτερη η συμμετοχή της γενικά , είναι θερμή γυναίκα κάτι που το καταλαβαίνεις απο τον τρόπο που σε φιλάει. Σίγουρα μία καλή επιλογή.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 25, 2015
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
185.634
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, doc_lin και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Μαρτίου, 2015
Αχ αυτές οι Ρωσίδες . Αξίζει η εξαγωγη "συναλλάγματος" που τους προσφέρουμε.
Α Ξ Ι Ο Σ
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1