Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 177 10
Sex Studio 163305
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Καιρο ειχα να επισκεφθω τη θεια Μονικα,ειχε και ωραιο καιρο καιρο σημερα ειχα και πολλες καυλες οποτε ηταν ο απολυτος στοχος μου.Μεσημερακι,ησυχια,ανοιξε η ιδια την πορτα γιατι ηταν χωρις τσατσα,με θυμηθηκε αμεσως...που χαθηκες εσυ κλπ...
Εμφανισιακα ειναι μια μελαχρινη μιλφ με ομορφα ματια και παντα παλιομοδιτικο χτενισμα σαν τραγουδιαρα δεκαετιας 80'...εχει και βαρια φωνη και μαγκικη ομιλια

Στο δωματιο τωρα δεν προλαβαινεις να το συζητησεις και πολυ...με το που βλεπει πουτσο ορμαει κατευθειαν και κανει σαν λυσσασμενη,Τον βαζει ολον μεσα,τον σαλιωνει,τον παιζει,τον φτυνει,ρουφαει τ'αρχιδια...την βριζεις και ευχαριστιεται.
Εν τω μεταξυ ετσι οπως κανει πιπα στηνεται στα 4 και ανοιγει εντελως η κωλαρα της και την βλεπεις πισω στον καθρεφτη.
Ε δε μπορεσα να αντισταθω στο θεαμα οποτε σαλιωσα το δαχτυλο και της το εχωσα στον κωλο ενω αυτη μου επαιρνε πιπα.
Απο γλωσσοφιλα,χαμουρεμα και τετοια τα κανει ολα δεν εχει προβλημα

Πρωτη σταση αυτη απο κατω οπου τη γαμας και ζηταει ολο και πιο δυνατα και πιο γρηγορα,ειναι και ψιλοστενο το μουνι της οποτε αφηνει ωραια αισθηση....Μετα πισωκολλητο παλι σε πολυ γρηγορο τεμπο με πολυ δυνατες μπατσες στα κωλομερια που τις αρεσουν και μετα αυτη απο πανω...Αρχικα κανονικα οπου κουνηθηκε αργα και αισθησιακα και τον επαιρνε ολον μεσα εξω και μετα γυρισε με πλατη αλλα τα δικα της ποδια ηταν μεσα απο τα δικα μου και κουνιοταν ρυθμικα πανω κατω ενω μου ειχε τρελανει τον πουτσο ετσι οπως τον πιεζε προς τα κατω...και επειδη το ζητησε οταν κοντευα να χυσω τον εβαλε στο στομα εκανε ενα πολυ γρηγορο παιξιμο και τα πηρε ολα ενω εγω τιναζομουνα για κανα 2λεπτο αφου δε τον αφηνε απο το στομα της ακομα κι οταν εχυσα

Συμπερασμα...αυτη η γυναικα γαμιεται πραγματικα με ορεξη και παντα.Μου ειπε και μονη της οτι ακομα δεν εχει χορτασει πουτσο στη ζωη της.Κανει τα παντα,γουσταρει τα παντα,εχει αψογη τεχνικη σε ολα,απο θεμα χρονου δε το συζηταμε καν...δηλαδη αν το σκεφτουμε σαν σεξ και μονο νομιζω ειναι απο τις 2-3 καλυτερες

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 29, 2015
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.288
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Μαρτίου, 2015
Εγγύηση Προσκύνημα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1