Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 41 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
τον τιτλο δεν θα σας τον εξηγησω, η κοπελα ξερει Έρωτας . γνωστη απο το βαρδαρη απο προμηθεως 25 οπου δουλευε και εκει χωρις τσατσα (εχει 6 κριτικες εκει) και με χαμηλο εκει αντιτιμο φανταζομαι και εδω με παζαρι θα το ριξει καθως τα πρωινα βαραει μυγες οχι γιατι ειναι καμμια κακη κοπελα , μια χαρα χαμογελαστη , κοινωνικη και επικοινωνιακη ειναι, αλλα η κριση και η αυξηση του ανταγωνισμου αφου αυξηθηκαν τα μαγαζια που απο απο 10 στο βαρδαρη εγιναν 30 στα σφαγεια εριξαν την δουλεια. μελαχροινη με πιασίματα συμπαθητικη φυσιογνωμια δεν την λες την πιο σεξυ αλλα οταν αρχισεις να την μπαλαμουτιαζεις λογω νεαρης και σφικτης επιδερμιδας α κατηγοριας την ανεβαζεις κατηγορια απο το 6 στο 7. μπηκα τσαμπουκαλεμενος απο ασχετο λογο και της βγαζω ενα 50ρικο και αυτη αρχιζει να μου εξηγει προγραμματα 30 απλο, 40 γυμνο γλειψιμο, 50 69 και δεν ξερω εγω τι αλλο, αμαν με τον μπερδευτικο τιμοκαταλογο δεν αγοραζουμε κρεας για διασκεδαση με σεξ ερχομαστε ας εχουν μια στανταρ τιμη οπως αθηνα το 20ρικο στην φυλης ή 50 στα στουντιο με ολα μεσα αναλογα τι διαθετει η καθε κοπελα. κρατα το της κανω και βλεπουμε μεσα πως θα παει τι θα μου βγει , αν ειναι μετα σου ζηταω ρεστα. μπαινουμε και παει να αρχισει παλι την κουβεντα. ξαπλωσε της κανω και ασχολουμαι λιγο με τα ποδια της τον κωλο της και την πλατη της, γυρνα υστερα της λεω και περνω θεση μωρου για αλλαγμα επιτασσοντας να αρχισει την πιπα και να τοποθετηθει με τον κωλοτης κοντα για να πιανω. σε αυο να παρατηρησω αρκετους συναδελφους που λεν δεν πηρε καλη θεση για να χουφτωνουν ΖΗΤΗΣΤΕ ΤΟ ΑΔΕΡΦΙΑ δεν ντρεπομαστε σε γιατρο και ιεροδουλο, αρκετα λεφτα σκαμε εκφραζουμε τι θελουμε και πως. αρχιζει λοιπον την γυμνη πιπα, ικανοποιητικη αλλα οχι τοσο σκληρη και σφικτη οσο θα ηθελα οποτε την προετρεπα για πιο σφικτα και οντως βελτιωθηκε. στα προγραμματα δεν ειχε αναφερει τιποτα για τελειωμα στο στομα και την προηγουμενη φορα που την πηρα πριν αρκετο καιρο ειχα τελειωσει στο προφυλακτικο στο στομα της (και αλλη μια φορα ακομη πιο παλια στο βαρδαρη σφυροκοποντας την στα 4 οπου οντως το εχει ως σφικτοκαπουλη και με εκτοπισμα και αντοχη). ανα ρρωτηθηκα λοιπον αν δεχεται τελειωμα στο στομα χωρις προφυλακτικο να δω πως θα αντιδρασει, θα πεταχτει? θα τσινισει? οπως κανουν καποιες ελλεϊνιδες γκομενες λες και της ριχνεις οξυ. μια χαρα το δεκτηκε τελικα χωρις να βγαλει στιγμη το πεος απο το στομα και για αρκετη ωρα μεχρι την τελευταια σταγονα. ανασηκωνεται με περιποιειται και μετα απο λιγο παει στο νυπτηρα και τα φτηνει (τι τα φτηνεις μωρη κουκουτσια εχουν? σκεφτηκα) αυτο το τελευταιο με στεναχωρησε γιατι εγω την ειδα συναισθηματικα, την αγαπω, επρεπε να τα καταπιει να μου δειξει κι αυτη λιγη αγαπη. στην συνεχεια ηρθε παλι κρεβατι και αρχισαμε το μπλαμπλα μεχρι που αφου καταλαβα πως δεν εχουμε πολλα κοινα να συζητησουμε της ειπα πως συνηλθα και σηκώθηκα να ντυθω, δεν εχει προβλημα για αφθονο σοσιαλ ταημ η συγκεκριμενη, αλλα τι να το κανω οταν οι πραξη του φτυσιματος του σπερματος μου με ειχε ηδη πληγωσει.
στα συν οτι ετρεξε να μου φερει τις παντοφλες πριν κατεβω απο το κρεβατι, ενιωσα πασας και ηταν ενα δειγμα εκτιμησης των χρηματων που αφησα (παλι η αντιθεση με τις συγχρονες ελληνιδες που μας τρων πολλα περισσοτερα αν οχι σε χρημα σιγουρα σε χρονο ηρθε στο μυαλο μου). ως επιλογο εχω να δηλωσω πως η κοπελα ειτε σε απλο προγραμμα ειτε σε κατι αλλο κοιτα να σε ικανοποιησει και απο εμενα εγκρινεται. δεν ειναι η σουπερ σεξυ πχ σαν την αντριανα τουμπανιεθ, εχει πολυ πιο συνηθισμενο γηινο παρουσιαστικο, για αυτο αλλωστε βγαινει και σε πιο οικονομικη εκδοση. ας δοκιμασει κανεις να την προσεγγισει και για γκομενα εγω την αγαπω αλλα αυτον τον καιρο ειμαι με αλλη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λουίζα
B
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Μαρτίου, 2015
Καλή περίπτωση και εγώ έχω καλές εντυπώσεις
30 Μαρτίου, 2015
"γιατι εγω την ειδα συναισθηματικα, την αγαπω, επρεπε να τα καταπιει να μου δειξει κι αυτη λιγη αγαπη"

Χαχαχαχα Θεος. Εισαι και αισθηματιας...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2