Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 162 10
Sex Studio 157350
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Βγηκα να παω στα μπουζουκια,γινοταν της πουτανας στη Νικ.Ουρανου,χωθηκα στα στενα και βλεπω το αμαξι της Νικολ εξω απο το Φριξου 14...λεω δε ριχνω εναν πουτσο τωρα που τη βρηκα Μεγάλο χαμόγελο
Μπηκα ηταν αδεια ευτυχως,ηρθε αμεσως πεταξε τις βυζαρες εξω και το λαχανι φορεματακι που φορουσε,την κολλησα απο πισω στα ορθια,χουφτωσα τις βυζαρες και την εβαλα να σκυψει ακουμπωντας με τα χερια της στο κομοδινο.Εχωσα τον πουτσο μες τα κωλομαγουλα ετσι για να καυλωσω,την εχωνα και δαχτυλακι στο μουνι...

Εκατσε στο κρεβατι κι εγω ορθιος μπροστα της εχωσα τον σηκωμενο πουτσο στο στομα της.Εχω ξαναπει οτι η πιπα της δε με ενθουσιαζει αν και κανει προσπαθειες να τον παρει βαθια,γλειφει και αρχιδια...Ξαπλωσα κι εγω στο κρεβατι οπου συνεχισε την πιπα

Πρωτη σταση αυτη απο κατω οπου και παλι με ζορισε το μουνι της αλλα ειχε τουρλωσε τα βυζια μπροστα και μου'χωνε το κεφαλι μεσα τους.Μετα αυτη απο πανω οπου η αισθηση ειναι ωραια αλλα κουραζεται γρηγορα και μετα πισωκολλητο οπου τη γαμησα δυνατα και την εριχνα και κωλοσφαλιαρες.Ε καπου εκει δοκιμασα να τον βαλω και στον κωλο,εβαλε την κρεμα,εβαλε και δαχτυλο αλλα και παλι τιποτα...ισα ισα εχωσα λιγο το πουτσοκεφαλο και παραμεσα δεν πηγαινε.Λες και τον εχωνα σε κλειδαροτρυπα...τελοσπαντων δεν επεμενα γιατι δεν υπηρχε περιπτωση να μπω.Τη γαμησα λιγο ακομα και οταν πλησιαζε η ωρα της τα εριξα ολα στα βυζια και τα πασαλειψα κιολας.
Πολυ μπουρου μπουρου μετα δεν ελεγε να φυγει απο το δωματιο...ειναι γνωστο οτι ειμαι ο αγαπημενος της και αυτη τη φορα μου ειπε οτι ειμαι ο ομορφοτερος Ελληνας ΝτροπήΝτροπή

Συμπερασμα...τα συμπερασματα ειναι γνωστα εδω και χρονια

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 28, 2015
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.268
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού