Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 109 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μεσημέρι Σαββάτου και αφού περιπλανήθηκε σε διάφορα μαγαζιά είπα να πάω Ρεμουνδου21Α για κατάθεση στην Ιβανα που είναι στανταρακι για μενα.Έτσι ανεβαίνω πάω δωμάτιο αφού έδωσα το20€ στην τσατσά μετα α απο λίγο έρχεται η Ιβανα χωρίς ιδιαίτερη διάθεση λιγομιλητη ξεκινάμε κάποια προκαταρκτικά με ισπανικό στις πολύ καλες βυζαρες της ενώ παράλληλα χαιδευα το μουνκι που ηταν γεμάτο λιπαντικό ωχ λέω τώρα.Προχωράμε στο τσιμπούκι που είναι το δυνατό της ατού εκεί βγαζει καποτα και την ρωταω αν κανει χωρίς και μου απαντά πως σήμερα δεν γίνεται γιατί κάτι είχε το στόμα της οκ της λέω κανένα πρόβλημα απόλυτα σεβαστό κανει ενα καλό τσιμπούκι και στη συνέχεια ανεβαίνει απο πανω μου αλλά δεν έπαιρνε και τόσο καλη θέση δεν είχε βύθισμα σωστο την γυριζω σε ιεραποστολική στάση και αρχίζω να της το χωνω αλλά δυστυχώς το Μούνι της απο την υπερβολική ποσότητα λιπαντικου που είχε βάλει ηταν σαν να γαμαω ενα Κούβα με νερό χωρίς καμια αίσθηση ανώφελο πράγμα. Και η Ιβανα έβγαζε απο το πρόσωπο της μια δυσφορία και κουραση,έτσι και εγώ εγκατέλειψαν την προσπαθεια αφού δεν έβλεπα να τελειωνω και είχα ξενερωσει αφήνοντας την κοπελα να αποχώρησει.Γενικά ηταν μια μέτρια αποτυχημένη κατάθεση με την Ιβανα που βρέθηκε σε όχι και τόσο καλη μέρα και δεν είχε τοσο ορεξη πράγμα που έχει συμβεί σε ολους Μαέ κάποια φορά να μην έχουμε καλη ψυχολογία και να επηρεάζεται η αποδοτικότητα μας στη δουλεια.Πάντως έφυγα απογοητευμένος απο εκεί μιας και οσες φορες πέρασα μαζί της ηταν καλά εντάξει συμβαίνουν και αυτά ίσως κάποια φορά στο μέλλον ξαναπερασω μαζι της με καλλίτερα αποτέλεσματα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 29, 2015
Όνομα κοπέλας
Ιβάνα
Τιμημένος
Εγγραφή:
25 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
146
Likes:
39
Πόντοι:
1.456
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού