Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 28 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
...περπατούσα την Αχαρνών και ξάφνου ο ΤΑΚΜΑΝ αλαφιασμένος πέρασε μπροστά μου...
οιωνός για παράξενα πράγματα σκέφτηκα...
πήγα στην πρεζόπιατσα εκεί που το περιβάλλον απωθεί την μαζική προσέλευση πιρφόρων και ανίχνευσα μια ώριμη κοντομαλλούσα με ικανοποιητικού όγκου καμπυλότητες και χαμόγελο πρωτάρας...
...το χαμόγελο έγινε ακάποτη πεολειχία , ύστερα έγινε δεκτικότητα στις μαστολειχικές μου τάσεις για να εξελιχθεί σε αιδοιολειχία...
της άρεσε και την ξάφνιασε!
ύστερα εισχώρησα στον κόλπο της με ρομαντικές χειλειοχειλικές επαφές να αυξάνουν την διέγερση μέχρι η στάση να γίνει κυνική και το υγρό να χυθεί εν μέσω μηκυθμών και ηχητικών εκπομπών...
...όπως το οπιοειδές ενιόταν στις φλέβες των σάπιων πρεζακίων που κείτονταν στο πεζόδρομο , έτσι πλημμύριζε και τις δικές μου ύστερα απο τη χρήση του σώματος της εν λόγω γυναίκας...
(η κοπέλα δουλεύει 6-6 κάθε μέρα)

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λίντα
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Απριλίου, 2015
Πολυ παλιά λέιτ 70's έρλυ 80' s ηταν εκείνο το χαμοσπιτο που τωρα εχει σιδηροπαράθυρα, μπροστά απο τό "πάνθεον των (δυστυχώς) ετοιμοθάνατων ψυχών" μπουρδελάκι .
Δυστυχώς δέν θυμάμαι την τότε πορνη/ες .
Σίγουρα ντεκαντάνς , με ρόμπα παντούφλες (!) κομπινεζόν ΚΟΚΚΙΝΑΔΙ κσι τραγική οδοντοστοιχία.
Το οτι υπάρχει πιο συγχρονη παρακμή η οποία τιμάται ακόμη ειναι σίγουρα ενα σύν για το "βιογραφικό"
της ΑΝΤΙΠΕΡΑ ΟΧΘΗΣ όταν θα έλθει το πλήρωμα !
Ουαί τοίς ηττημένοις , που δέν τόλμησαν να δοκιμάσουν "τα τάρταρα" του Μεταξιού .
ΡΙΣΠΕΚΤ Sir rigormortis .
01 Απριλίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τα σέβη μου κύριε Πρύτανη Καπέλο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2