Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 187 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Μετά το τσεκάρισμα της Αννούλας στο Κολωνού 11 η επόμενη κοπέλα που ήθελα να δοκιμάσω είναι καινούρια και ονομάζεται Σοφία.Εργάζεται σε αυτό το μαγαζί εδώ και περίπου 3 εβδομάδες. Είναι κατά δήλωση της απο Μολβαδία και εμφανισιακά είναι λεπτή,με μαύρα μακριά μαλλιά,στήθια μικρά και στητά,λευκό δέρμα.Γενικά πρόκειται για μία σχετικά όμορφη κοπέλα αλλά για τις επιδόσεις της στο δωμάτιο δυστυχώς δεν μπορώ να πω το ίδιο γιατί είναι φτωχές και ελλειπείς σε σχέση με το καταβαλλόμενο αντίτιμο.Επίσης και κατά την παρουσίαση της στο σαλόνι η κοπέλα είναι σχετικά ψυχρή,σοβαρή και μετρημένη κάτι που σε προδιαθέτει και για την συνέχεια,αλλά πάντα βέβαια υπάρχουν και οι εξαιρέσεις.
Η Σοφία μπήκε στο δωμάτιο και ανταλλάξαμε κάποιες κουβέντες κλασσικά για να σπάσει ο πάγος.Ομιλεί και καταλαβαίνει τα βασικά απο τα Ελληνικά αλλά κυρίως για την συνεννόηση προτιμάει τα Αγγλικά.Με το που μπήκε στο δωμάτιο η κοπέλα έπιασε τα μαλλιά της πίσω και σαν προκαταρκτικά ξάπλωσε δίπλα μου και άρχισε ένα handjob στο πέος μου.Έπίσης έκλινε το λαιμό της στο πλάι και δέχθηκε λίγο τα υγρά φιλιά μου.Όταν έβαλα το χέρι μου μέσα στο κυλοτάκι της με άφισε για λίγο να χαιδέψω το γατάκι της και αυτό ήταν όλο.Γενικά η Σοφία δεν της πολυαρέσουν τα ελεύθερα πιασίματα κάτι που συγκαταλέγεται σαφώς στα μείον της.
Η κοπέλα με ρώτησε αν θέλω προφυλακτικό και όταν της είπα ότι το θέλω άνευ όπως ανακοινώνεται στο πρόγραμμα προσπάθησε με αρκετά κουτοπόνηρο τρόπο να το αποφύγει μιας και υποκρίθηκε ότι καταλάβε ακριβώς το αντίθετο.Όταν της ξεκαθάρισα τι ακριβώς θέλω αναγκάστηκε να συμμορφωθεί προς τις υποδείξεις μου αν και η μισή παρτίδα είχε χαθεί απο την αρχή μιας και κατάλαβα ότι η συγκεκριμένη κοπέλα είναι αρκετά φειδωλή και δεν θα μπορούσα να αποκομίσω πολλά απο αυτήν.
Η κοπέλα λοιπόν καθάρισε το πεός μου προσεκτικά με μωρομάντηλο και το εξέτασε για πιθανές μολύνσεις σαν γιατρός και αφού σιγουρεύτηκε ότι όλα βαίνουν καλώς ξεκίνησε σπατουλάρωντας το επιδέξια με την γλώσσα της.Αυτό ήταν και το μόνο καλό της σημείο, στο ξεκίνημα της πίπας,η ταχύτητα δηλαδή με την οποία η γλώσσα της σπατούλαρε το πράγμα μου. Αφού κάτι είχε αρχήσει να γίνεται και το πέος μου είχε πάρει την ανιούσα (μετά απο 2 προηγούμενες συνευρέσεις) το έβαλε στο στόμα της και πέρασε σε μία πίπα,σχετικά ρηχή,στεγνή και μικρής ηδονικότητας.Στην διάρκεια της πίπας η θέση της ήταν σε ευθεία και αντίθετη φορά με το σώμα μου,κουλουριασμένη δηλαδή κάτω στα πόδια μου για να μην μπορώ να πιάνω τίποτα ενώ η μόνη επαφή που είχε ήταν με το πέος μου.Αυτές είναι οι γνωστές στάσεις που πέρνουν οι φόλες όπως όλοι ξέρετε και αν είστε μικροί ακόμα και δεν ξέρετε σίγουρα στην πορεία θα μάθετε.
Για ορχεολειχεία φυσικά ούτε λόγος όπως και ακριβώς φανταζόμουνα.Στο 69 που της πρότεινα σκουπίστηκε με μωρομάντηλο και αυτό είναι στα θετικά της μιας και αφαίρεσε την κρέμα πήρε την ανάλογη στάση και άρχισα να την γλύφω στο μουνάκι της και στο σφιχτό της κωλοτρυπιδάκι.Βέβαια δεν μου το έδωσε το μουνάκι της στο πιάτο αλλά τραβιόταν συνεχώς μπροστά.Μετά απο λίγο σταμάτησε,κάθισε πάνω μου στο σώμα μου ανάστροφα όπως ήταν και πέρασε το προφυλακτικό.Της είπα να ανέβει απο πάνω μου μία στάση που συνηθίζω να κάνω σχεδόν πάντα στην αρχή του σεξ αλλά αυτή επέμεινε να μου κάνει νεύμα με τα χέρια της για να κάνουμε άλλη στάση προσποιούμενη ότι ήταν κουρασμένη.
Τελικά πέρασε το δικό της και ξεκινήσαμε με την στάση του πισοκωλητού.Η κοπέλα δεν είχε πάρει την σωστή στάση που να επιτρέπει την πλήρης διείσδυση παρά είχε ανασηκώσει την λεκάνη πάνω και τραβιόταν συνεχώς μπροστά κατά την διάρκεια του σεξ λέγοντας μου να κάνω πιο αργά γιατί πονούσε ενώ εγώ είχα αρκετά χαλαρούς ρυθμούς.
Την γύρισα και για ιεραποστολικό μήπως και καταφέρω και σώσω την κατάσταση αλλά και εκεί τραβιόταν προς τα πίσω όλη την ώρα για να περιορίζει την διείσδυση,δεν ήταν το σώμα της χαλαρό σε καμία περίπτωση.Της είπα να χαλαρώσει και έφερα το σώμα της πιο κάτω που είχε μαζευτεί πάνω στο κεφαλάρι του κρεββατιού για να μπορέσω να κάνω σωστά την δουλειά μου.Ασφαλώς και συνέχισε να είναι σφιγμένη και να τραβιέται προς τα πίσω περιορίζοντας μου το εύρος της διείσδυσης.
Τελικώς αφαίρεσα το προφυλακτικό και γονάτισα στο κρεββάτι ενώ αυτή ήταν ξαπλωμένη ανάσκελα.Έκανα παιχνίδι και αυτή αρχικά προσπάθησε να βάλει μωρομάντηλα στο σώμα της για να μην λερωθει απο τα σκάγια.Εγώ της τα έβγαλα ασφαλώς. Της χάιδεψα το γατάκι ενώ μετά απο λίγο πήρε ένα μωρομάντηλο και άρχισε να το σκουπίζει πάνω στο πράγμα της για να μην το πιάνω.Της έριξα τα σκάγια μου πάνω στο κορμί της,σκουπίστηκε με τα μωρομάντηλα της χωρίς να μου προσφέρει ένα και εμένα να σκουπιστώ ενώ άλλες κοπέλες που έχουν απολαύσει το σεξ όσο και εγώ μου έχουν προσφέρει απο μόνες τους πολύ φιλότιμα και αποχώρησε απο το δωμάτιο για να πάει με το επόμενο θύμα.
Συνοψίζοντας η κοπέλα είναι αρκετά φειδωλή στις υπηρεσίες της,δεν αφήνει πολλά ελεύθερα πιασίματα,στο σεξ δεν στήνεται καλά και κλέβει συνεχώς προσποιούμενη ότι πονάει και γενικά προισπαθεί να λουφάρει στο δωμάτιο κερδίζοντας άκοπα την αμοιβή της. Δεν την προτείνω καν για δοκιμή.Υπάρχουν καλύτερες εναλλακτικές επιλογές για τα χρήματα σας.

ps: Eπίσης στα επίσης αρνητικά το συνθηματικό αναβόσβημα των φωτών στο δωμάτιο απο την υπηρεσία για τον χρόνο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σοφία
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, Jim25jim, ΜrKavlopoulos και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Μαρτίου, 2015
Ποια υπηρεσια ηταν;Ρωταω επειδη το συγκεκριμενο σπιτι δε λειτουργει συνεχεια.Μηπως ηταν η ομορφη ευγενικη ξανθια ελληνιδα;Αν ναι,εντυπωση μου κανει καθοσον οσακις εχω περασει στο δωματιο δεν εχει ενοχλησει ποτε.Επισης οποτε δε περναω τελικα μεσα,παντα ειναι ευγενικη,οχι σαν κατι αλλες.
29 Μαρτίου, 2015
Σε αυτήν αναφέρομαι.Ευγενική μπορεί να είναι αλλά αυτό με τα φωτάκια πάντα το κάνει.
30 Μαρτίου, 2015
Όντως η συγκεκριμένη κορασίδα είναι μεγάλη φόλα!!!

+1Κουλ
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3