Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 99 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετα τις κριτικες που διαβασα για τη Μαρια στο site μας στο οποιο ολα αυτα τα χρονια ανατρεχουμε για ενημερωση αποφασισα να διαπιστωσω απο πρωτο χερι αν οντως η εν λογω κοπελα ειναι τοσο καλη οσο αναφερουν οι αλλοι συναγωνιστες. Λοιπον πραγματι στα περισσοτερα εχουν δικιο. Πηγαινοντας στη αρχη της βαρδιας οντας πρωτος περιμενα κανα 10 λεπτο μεχρι να ερθει και βλεποντας τη ντυμενη...με το τζινακι της με χαιρεταει με ενα γλυκο χαμογελο και ενα κορμι μοντελο πανω απο 1,75...λεγοντας μου συγνωμη που αργησα..!!! Η ευγενικη τσατσα με ρωταει αν θα περασω και της λεω να τη δω και ντυμενη...αλλιως γιατι μου αρεσει το σαλοναρισμα...πραγματι μετα απο λιγο ερχετε...κορμαρα..αναλογιες μοντελου και χαμογελο γλυκα...λεω στην τσατσα μπροστα της οτι ειναι αγγελος η κοπελα οποτε αποφασισα να περασω..με απλο προγραμμα αφου δεν προσφερονται σπεσιαλ πιατα...Στα του αγωνα απολαυσα καταπληκτικα προκαταρκτικα που εχουν ιδιαιτερη σημασια για μενα απιστευτο social και ενα γλυκο χαμογελο οικειοτητας...σαν να ειμαστε φιλοι απο καιρο και συναντηθηκαμε να περασουμε ωραια. Την φιλησα παντου σχεδον.. αυτα τα ποδια της δεν παιζονται..μοντελισια...αλλα και στηθος, προσωπο, λαιμος, μεση...ολα τα σημεια που μου αρεσουν τα δοκιμασα. Στο κυριως πιατο αρκετα καλη πιπα ξαπλωτα με σταση για να δακτυλοσκοπο το υπεροχο νινακι της και μετα ορθια που μου αρεσει για να βλεπω και στον καθρεφτη...καβλα μετα σταση στα τεσσερα κανονικη και πιο ορθια με συμμετοχη της για να πιανω και το στηθος της υπεροχα τελειωσα εντονα με ωραια επαφη των κορμιων μας..!!Τελειωσαμε με φιλια και συζητηση...σαν φιλοι ειπαμε πολλα...
Συμπερασμα το κοριτσι ειναι γλυκα και εχει ενα τροπο να σε κερδιζει με το εκπληκτικο χαμογελο και την οικειοτητα που νιωθεις και φυσικα με τα μοντελε προσοντα της. Παρακαλουνται οσοι συναγωνιστες να απολαυσουν με...φινετσα αυτο τον αγγελο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρία2
Μέλος
Εγγραφή:
8 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
75
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Ιουλίου, 2015
Γλωσσιδια δινει η Μαρια;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1