Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 40 10
Στριπτιτζάδικα 89444
Γενική βαθμολογία
 
4.9
Εμφάνιση κοριτσιών
 
4.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
4.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
8.0
Χώρος
 
3.0
Μουσική
 
3.0
Ποιότητα ποτών
 
6.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Μετα απο απανωτες κριτικες για τα stripclubs της πολης,θεωρω οτι οφειλα και για το συγκεκριμενο,αν και η επισκεψη αναφερεται καποιους μηνες πριν,μερα καθημερινη....και ημερομηνια ενδεικτικη.
Καταρχην σαν χωρος δεν λεει πολλα,και οχι μονο λογω μεγεθους αλλα σαν διαμορφωση....Χμμμ;
Κοριτσια λιγα(τη μερα που πηγα) μιλφακια κυριως κανα δυο καλες και ενα αστερακι ψηλο μελαχροινο ισιο μαλι που εκατσε στο τραπεζι μας και οταν της ζητησαμε με το φιλαρακι μου να παμε για πριβε(οι τρεις μας) μας πεταξε την θεικη ατακα:δεν κανω πριβε Κεφάλι σε τοίχο! αμα μωρη δεν κανεις πριβε μπες στην κουζινα να πλυνεις κανα πιατο ρε βουρλο Μαλακία
Κατα τα αλλα, μουσικη μετρια, χαλια ακουστικη χορός πιστας οχι τιποτα ιδιαιτερο....
Πριβε τουλαχιστον παιζει φραπεδια αλλα με μπαστακα...οποιοι ειναι εσωστρεφεις θα χαλαστουν Χαμόγελο
Τοποθεσια ψιλοαβολη αν εχεις θεμα μιας και ευκολα μπορει να σε πετυχει ο καθενας ασχετος ,αν και εγω τετοιο ζητημα δεν εχω,τα χω ξεπερασει χρονια τωρα αυτα....
Συνοπτικα ,υπαρχουν σιγουρα καλυτερες προτασεις εκτος αν τη συγκεκριμενη μερα ημουν ατυχος....

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 26, 2014
Μέλος
Εγγραφή:
25 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
81
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού