Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 173 10
Sex Studio 199279
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
επισκεψη στο βουνο για την πενυ και αφου εχω ενημερωθει οτι εχει βαρδια, κατι ομως με ετρωγε να περασω και στο 36Α για να τσεκαρω ενα καινουριο μωρο που απο κατι φωτο που κοζαρα σε αντιστοιχο σαιτ μου κοινουσε τη περιεργια, εισοδο στο καταστημα και η τσατσα μου παρουσιαζει τη κελυ η οποια δε με εντυπωσιασε με την εμφανιση της , ρωταω τη τσατσα εχουμε και κατι αλλο? και με βαριεστημενο υφος μου λεει ναι τη βανεσα ειναι καινουρια, σκαει το βανεσακι, πιπινακι γαλακτος 20 χρονων, ομορφη, καλιγραμη αλλα φαινοταν οτι ειναι καινουρια δεν ειχε αερα καθολου, και κοταγε με βλεμα χαζο, νταξ λεω δε γαμιεται ωραιο ειναι ας ρισκαρο, πλερωνω το πορτοκαλι εισητηριο για απλο πετσετουλα μπανακι και σκαει το βανεσακι ψαρωμενο αλλα ευδιαθετο με χαμογελο , εδω να σημειωσω οτι ελληνικα δε ξερει, πολυ λιγα, αλλα στα αγγλικα τα παει μια χαρα, αφου με βαζει κατω ξεκιναει ενα γρηγορο γλειψιμο απο το λαιμο μεχρι τα μπαλακια αλλα εγω εχω παρει φωτια και μου βαζει προφυλακτηρα βιαστηκα ( ξενερα) και περνει θεση στα τεσσερα σα να ειναι κουρδισμενη , αφου το περιποιηθηκα κανα 5λεπτο( ωραιο κωλαρακι με πολυ ωραια επιδερμιδα) γυρναμε ιεραπολστολικο (κοιταγε το ταβανι και ευγαζε μικρους αναστεναγμους) και εκει κατεθεσα ,συμπερασμα , η κοπελα ειναι πολυ ωραια,το μελλον ειναι δικο της,τετοια κοματια πρπει να κοσμουν τα στουντιο,ομως πρπει να βελτιωθει ,σιγουρα με το καιρο θα αποκτησει αερα αλλα θα πρπει να το γουσταρει κι ολας,ισως να ξανατιμηθει στο μελλον, μου θυμισε λιγο πρωταρα σε μπουρδελο και οχι σε στουντιο....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βανέσσα
Μέλος
Εγγραφή:
30 Αυγ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
721
Πόντοι:
96
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού