Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 487261
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Για να κατσω να γραψω στα καπακια κριτικη παει να πει οτι ΝΑΙΙΙΙ ΜΩΡΕΕΕ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΣΤΑΝΤΑΡ ΜΟΥ απο εδω και περα...Ετρωγα τη μια φολα μετα την αλλην μεχρι που ημουν ετοιμος να σταματησω το χομπυ με τα studio μεχρι που βγηκε στο σαλονι η Τζενη με ενα απιστευτο μαυρο δυχτιωτο και δε μου αφησε τα περιθωρια να μην μπω μεσα!!!πληρωνω το αντιτιμο των 70ΕΥ κ προχωραω στο δωματιο...μετα απο 5 λεπτα ηρθε κ η κορασιδα με τρομερο social time την ωρα που εκανε ΝΤΟΥΖ που κανονικα ολες επρεπε να το κανουν αυτο...με λιγα λογια πεντακαθαρη η κοπελα!!!η εμφανιση της ειναι μοντελε ψηλη ξανθια κοπελα με τρομερο σωμα κ τελειο στηθος στα γουστα μου τουλαχιστον κ καποια τατου στο σωμα της!!!οι φωτο ειναι ακριβεστατες...μετα με δικια της πρωτοβουλια μου κανει μασαζ 10 λεπτων μεχρι π ημουν ετοιμος να της πω ασε στην ακρη το πηδημα κ ασχολησου με το μασαζ μονο...τοσο αισθησιακα μου το εκανε!!!δεν αντεξα κ μετα ξεκινησα εγω τη δικια μου περιποιηση στο στηθος της κ μετα στο πανεμορφο αιδιο της που οποιος εχει ζαχαρο καλο ειναι να το αποφυγει Προσκύνημα !!!η κοπελα δεν προσποιηθηκε καθολου κ φανηκε να απολαμβανε την ωρα που την εγλυφα!!!μετα φορεμα προφυλακτικου κ ενα τρομερο στοματικο απο πλευρα της με θεα τον απιστευτο κωλο της μεχρι που λεω σταματα γτ με βλεπω να τελειωνω λες κ ειναι η πρωτη μου φορα...μετα της ζητησα να κατσει στα 4 κ να αφοσιωθω μονο σε αυτη τη σταση μεχρι που τελειωσα...χτυπαγαν τα κουδουνια κατω αλλα αυτη μ ζητησε να κανω μπανιο στο τελος κ εκατσε ολη την ωρα μαζι μου για να κουβεντιασουμε μεχρι να τελειωσω το ντουζ μου...δε μπορω να βρω κατι κακο στη κοπελα...αντε το πολυ πολυ οτι δε δινει γλωσσοφιλα αλλα δε το επιχειρησα κιολας!!!στο δωματιο εκατσα περιπου 30-40 λεπτα!!!καμοια σχεση με τις ξεπετες...ισως να ειχα χημεια με τη κοπελα κ να μ φερθηκε τοσο ωραια...για αυτο δε παει να πει οτι το ιδιο μπορει να συμβει κ με εσας!!!Τζένη σε ευχαριστω για το τελειο βραδυ κ θα σε δω συντομα ξανα!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 28, 2015
Όνομα κοπέλας
Τζένη
Μέλος
Εγγραφή:
10 Ιαν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού