Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 73 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την Αλίνα την έχω πετύχει σε τσάρκες αρκετές φορές ποτέ όμως δε περνούσα δωμάτιο καθώς τύχαινε να επισκεφτώ άλλη κοπέλα....
Το χθεσινό απόγευμα πήρα την απόφαση να περάσω στα ενδότερα...Παρκάρισμα εύκολο απ'έξω απ΄το μαγαζί και τσουπ απάνω...Υποδοχή από την υπηρεσία λίγα λόγια και να η Αλίνα...Έχει φτιάξει και τα μαλλία της και της πάνε αρκετά πιο σκούρα...Όμορφο καλλίγραμμο σώμα με απαλή λευκή επιδερμίδα αλλά μικρό στήθος...
Μπήκα δωμάτιο και χαλάρωσα μέχρι να έρθει...Με το που μπήκε ξεκινήσαμε φιλιά,αγκαλιές και τριψίματα...Πολύ καλά προκαταρκτικά δε το περίμενα με ωραία συμμετοχή που σπανίζει να βρεις σε κοπέλα στη Φυλής...
Στοματικό καλό αλλά μπορεί και να βελτιωθεί καθώς είναι κάπως μονότονο,φυσικά χωρίς περιποίηση της ευρύτερης περιοχής....
Σεξ πρώτα από πάνω αυτή με γρήγορους ρυθμούς και στη συνέχεια πλάγια στάση και τελείωμα στα τέσσερα όπου το κατέχει πιο πολύ απ'όλα...

Φιλί και αποχώρηση σε μία απλή και καλή συνάντηση...Αυτά για την γνωριμία μου με την Αλίνα τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη...!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αλίνα
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, Jim25jim και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Μαρτίου, 2015
Εχει τρομερα μεγαλες ρογες σε σχεση με το μικρο βυζι της την εχω δει αλλα δεν μπηκα διοτι καυλαντισε με εναν μπαρμπα στο σαλονι... Για μενα φαουλ αυτο!!! Μια πουτανα βλεματιζι καο γελει με νοημα στο σαλονι....δεν απομονονη εναν....οταν βλεπο τετοια φευγο...και κοπελες που μου το κουν λεω οπα! Θα χασης πελατες για μενα? Αφου γαμιομαστε καλα μεσα... μ αρκη απλα ενα πονηρο χαμογελο απο γνωστες μ....και αν δεν εχει καθολου κοσμο πολυ γρηγορο καυλαντισμα!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1