Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 24 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Νικολ γυφτορουμανα,μελαχρινη με σκουρο δερμα,συμπαθητικη φατσα με τσιμπουκοχειλα,μεγαλα βυζια πεσμενα,λιγο γεματουλα με αφρατο κωλο...στο σαλονι με τον κορσε εδειχνε καπως συμμαζεμενη αλλα οταν γδυθηκε χυθηκαν τα κρεατα.Τελοσπαντων 50ε εδωσα για γυμνο τσιμπουκι με 69

Δε μιλαει καλα ελληνικα οποτε με το που ηρθε ηταν καπως σφιγμενη μεχρι να συνεννοηθουμε και να μπει στο νοημα,γδυθηκε και την εβαλα να κατσει πανω μου στην ακρη του κρεβατιου με πλατη σε μενα,χουφτωσα τις βυζαρες,χαϊδευα και το μουνακι....ξαπλωσα και εφερε τις βυζαρες της στον πουτσο μου για ισπανικο,την εβαλα εκατσε και απο πανω...εγινε καλο παιχνιδι δεν λεει οχι σε τιποτα

Πιπα παρα πολυ καλη αν και ειμαι δυσκολος σ'αυτο,με σωστη πιεση και ρυθμο στο πουτσοκεφαλο,σαλιο οσο πρεπει και συγχονως τον παιζει αργα και χαϊδευει τα αρχιδια.Πραγματι με καυλωσε καλα με την πιπα της.
Γλειφομουνι πολυ επιφανειακο και συντομο γιατι ηταν απεριποιητο και απλυτο το μουνι της.

Πρωτη σταση αυτη απο πανω αλλα δε το'χει καθολου,επεσε σαν τσουβαλι με ολο της το βαρος και αρα δεν μπορουσε να κουνηθει.Μετα πισωκολλητο που επισης δε στηθηκε καλα και τελικα την εβαλα απο κατω και τη γαμησα μεχρι που εχυσα

Συμπερασμα...πολυ καλη στα προκαταρκτικα και ειδικα στην πιπα,δε λεει οχι σε τιποτα και της αρεσει να την πειραζεις αλλα στο γαμησι ειναι δυσκολη.Απο κει και περα ομως θα πρεπει να ενημερωσω οτι η υγιεινη της κοπελας δεν ειναι καλη και γι'αυτο το λογο δε θα την προτεινα σε καποιον...ουτε μ'αρεσει να κινδυνολογω ουτε ειμαι κανενας αγιος αλλα καποια πραματα ειναι προφανη

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 19, 2014
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.306
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Μαρτίου, 2015
Ήθελα να μπω και εγώ .... Μου αρέσουν πολύ οι γυφτορουμανες Κουλ Αλλά ήρθε πολύ κοντά μου στο σαλοναρισμα Γλώσσα και άλλαξα γνωμηMoney Mouth
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1