Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 99 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την ειχα δει στις φωτογραφιες και ειχα τρελαθει!
Πηγα λοιπον, δεν παρκαρα δυσκολα, λογω Κυριακης. Μπαινω μεσα και μου την παρουσιαζει η τσατσα.
Ψηλη, με ωραια βυζια οπως φαινονται στις φωτογραφιες, ποδαρες με γοβες (Νο 38-39), κωλαρα και ωραιο προσωπο! Ζητησα αυταρχικο, εμαθα οτι δεν κανει. Ειπα να μπω εστω με ποδολαγνεια, ηθελα να το δω το μωρο.
Εκανα μπανακι και ηρθε. Το δωματιο μικρο, με μπανακι και σφραγισμενες πετσετες-παντοφλες.
Ηρθε μεσα στην καυλα, αριστα ελληνικα και την κοιταγα καλα καλα μηπως δω που εχει ψεγαδι! Η κοπελα ειναι πανεμορφη, μοντελε πακετο. Ειναι μια χαρα στη συμπεριφορα της, μου αρχισε τσιμπουκι με καποτα φυσικα, εγω τη χαιδευα στον κωλο και τα ποδια και της επιανα το κεφαλι, σε μια φαση της ειπα να παμε για ποδολαγνεια οποτε αρχισε footjob. Εχει ποδαρες, τι να πω, με τρελανε. Σκεφτηκα να της πω να σηκωθει ορθια και να μου φερει την πατουσα της στο στομα, αυτο εγινε και εχυσα, απλα. Δυνατο θεαμα να εχεις τετοιο πλασμα απο πανω σου......
Τα ελληνικα της ειναι πολυ καλα, απο Τσεχια ειπε αλλα φανταζομαι θα ειναι χρονια Ελλαδα. 3 μηνες ειπε πως δουλευει και απ'οτι καταλαβα της αρεσει, αφου ελεγε οτι: εχω ακομα να μαθω πολλα.
Μακαρι η κοπελα να περναει καλα, κι εμεις ακομα καλυτερα μαζι της!
Σε γενικες γραμμες δεν ειναι κατι το εμπειρο που θα σου κανει τα κολπα που θα τα σκεφτεσαι και θα καυλωνεις (ακομα), αλλα εχει πολυ καλη συμπεριφορα κι ακομα καλυτερη εμφανιση! Οσο για το αυταρχικο που ειναι το προγραμμα της προτιμησης μου, αν ασχοληθει, απο εμφανιση και μονο πιστευω πως θα ειναι τοπ, δεν χρειαζεται να προσπαθησει και πολυ....
Καλες τσαρκες!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρία2
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kotsos81

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού