Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 16 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0

εχοντας παει τριπολη για μια υποχρεωση σαββατο βραδακι βρηκα την ευκαιρια να πεταχτω στην ν λογω περιοχη με τις οικιες που ονομαζεται ΘΑΝΑ...η προσβαση πανευκολη και αναβοντας το δεξι φλασ ανηφορησα στην τριαδα σπιτιων...στο μυαλο μου ειχα την ιδιοκτητρια του πρωτου οικου αριστερα ,την ΜΙΛΦΑΡΑ ΑΝΤΖΕΛΑ....

η κυρια αυτη ειναι ενα τουμπανο 40+ ,ξανθια μεχρι πλατη,στηθος 3,5 μισοπεσμενο αλλα του γουστου μου,κωλαρα και γενικα μια χυμωδης μιλφ...τελικα ημουν τυχερος και την πετυχα δινοντας το αντιτιμο των 30.

στα του αγωνα τωρα....ακα πεοληχεια με ιδιαιτερη προσοχη στα μεζεα του στεατικου υποσυστηματος κατοπιν παροτρυνσης μου...παραλληλλο δαχτυλιασμα στο αιδοιο το οποιο μουσκευτηκε παραυτα ενω κατα τα προκαταρκτικα μας μου ειπε να ασχοληθω με το δεξιο μαστο καθοτι ειναι πιο διεγερτικο για αυτην...

στασεις δυο...την πρωτη με αυτην καουμποισσα δειχνοντας να το απολαμβανει και εν συνεχεια κλασσικο ιεραποστολικο οπου τελειωσε λιγο πριν απο μενα με τους αντιστοιχους σπασμους την λεκανης της καθολα αληθινοι...

αυτη ηταν η τριτη φορα που την τιμουσα και θα το ξανακανω αν με βγαλει ο δρομος κατα τριπολη και την πετυχω...

αυτα απο μενα...καλους αγωνες και με την νικη συναγωνιστες και με το ηθικο παντα ψηλα......

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άντζελα
Μέλος
Εγγραφή:
9 Απρ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
18
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Μαρτίου, 2015
Τι ώρα την πέτυχες τύπε; Ωραία κριτικήΚαπέλο
23 Μαρτίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

στις 11 το βραδυ σαββατου...μια βαρδια νομιζω οτι εχει τι καθε μαγαζι εκει
31 Μαρτίου, 2015
μεζεα του στεατικου υποσυστηματος
μας το είπε και άλλος, αλλά κάπου τα μπέρδεψε.
Μέζεα είναι τα αμελέτητα του ζώου, πετεινού κατσικιού βοδιού που στα φέρνουν στο πιάτο.
Αυτά που κουβαλάμε εμείς οι άνθρωποι είναι Μήδεα.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3