Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 157 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την Μαρίνα για να μπορέσω να την πάρω χρειάστηκε να περάσω σε 1 ώρα μιας και είχε φουλ κόσμο σε αναμονή και η υπηρεσία είχε κλείσει τα φώτα.Μιας και ήμουν αποφασισμένος να δοκιμάσω τις υπηρεσίες της πέρασα αργότερα και πραγματικά μπορώ να πω ότι άξιζε η αναμονή γιατί με αντάμοιψε και με το παραπάνω.
Η Μαρίνα είναι Ρωσόφωνη και ηλικιακά την τοποθετώ γύρω στα 45 έτη, είναι ψηλή,με πιασιματάκια αρμονικά κατανεμημένα χωρίς να θεωρείται παχουλή σε καμία περίπτωση,νταρντάνα,με τριάρια βυζιά,καστανά σγουρά μαλλιά μέχρι τους ώμους και στην χώρα μας έχει 4 χρόνια.Είναι αρκετά θερμή γυναίκα και καβλώνει αρκετά όταν την πηδάς.
Η Μαρίνα εισήλθε στο δωμάτιο χαμογελαστή και απτοήτη παρόλα τα δωμάτια που είχε εξυπηρετήσει (τι κάνει το Ίντερνετ!) της είπα ότι έχω ακούσει πάρα πολυ καλά λόγια για τις υπηρεσίες της και ότι ήρθα για να την γνωρίσω.Συνέχισε να χαμογελάει με πλησίασε και αρχίσαμε γονατιστοί στο κρεββάτι να χαμουρευόμαστε και να φιλιόμαστε με πάθος.Αφαίρεσε το στηθόδεσμο και ρούφαγα τις βυζάρες τις ενώ είχα περάσει και το χέρι μου μέσα απο το κιλοτάκι που φορούσε βάζοντας της δάχτυλο στην μουνάρα της η οποία και ήταν υγρή απο την κάβλα.
Ξάπλωσα στο κρεββάτι και η Μαρία άρχισε να με γλύφει σε λαιμό,αυτιά,σώμα και να κατεβαίνει στον Γιακουμή τον οποίο και πήρε στο στόμα της και πέρασε σε μία βαθιά και υγρή πίπα πολύ καλής ηδονικότητας.Κατέβηκε και στα αρχίδια μου τα οποία και παπάριασε με την γλώσσα της σε όλα τα σημεία και σε πολύ ικανοποιητικό βαθμό.
Την γύρισα σε 69 όπου και μπόρεσα να θαυμάσω το πολύ καθαρό μουνί της και την κωλοτρυπίδα της.Ενώ με τσιμπούκωνε βαθιά εγώ της ρουφούσα άπληστα την μουνάρα της και αυτή ηδονιζόταν και ρουφούσε με ακόμα περισσότερο πάθος.Οι συσπάσεις που έκανε το πράγμα της άλλωστε έδειχνε ότι δεν υποκρινόταν αλλάτο ζούσε.
Κατόπιν η Μαρίνα πέρασε καπότα και σαν πρώτη στάση την πήρα με αυτήν απο πάνω μου.Καβάλησε την μπετόβεργα και άρχισε να κοπανιέται με μανία πάνω μου ενώ τα γλωσσόφιλα συνεχίζονταν ασταμάτητα.Όμως μιας και είχε κουραστεί απο τα πολλά δωμάτια πήγε να σταματήσει και να συνεχίσουμε σε άλλη στάση.Τότε τις είπα να μείνει πάνω μου και θα αναλάβω εγώ δράση όπως και έγινε με εμένα να την πηδάω δυνατά και αυτή να βογγάει απο κάβλα ενώ την φιλούσα.
Στο πισοκωλητό της έγλυψα λίγο την κωλοτρυπίδα πριν την γαμήσω και κατόπιν της τον έχωσα βαθιά και άρχισα να την πηδάω δυνατά.Μάλιστα για να την καρφώσω πιο γερά πάτησα το ένα πόδι μου γερά στο κρεββάτι και ανασηκώθηκα πιάνοντας την απο τα μαλλιά και ξεσκίζονταςτην.
Το έργο συνεχίστηκε και στην ιεραποστολική στάση με αυτή να έχει ανοίξει διάπλατα τις μπουτάρες της και να τον τρώει αρκετά τίμια ενώ με είχε σφίξει δυνατά στην αγκαλιά της και φιλιόμασταν.
Κατόπιν αφαίρεσα την καπότα ξάπλωσα στο κρεββάτι την έφερα στο πλάι μου και στα τέσσερα για να μπορώ να πιάνω μουνάρα και βυζάρες και την έβαλα να με ρουφάει στα αρχίδια.Έπειτα της είπα να αρχίσει να τσιμπουκώνει και της τα έδωσα όλα στο στόμα.Η Μαρίνα μετά το τέλος συνέχισε να με τσιμπουκώνει βαθιά μέχρι να με στραγκίξει και κατόπιν τα έφτυσε όλα στον νιπτήρα.
Την ευχαρίστησα,της έκανα κάποια κοπλιμέντα τα οποία και αποδέχθηκε ευγενικά και με χαμόγελο και αποχώρησε για το επόμενο δωμάτιο.
Στα θετικά η ευγενική υπηρεσία η οποία τόσο αυτή όσο και η κοπέλα δεν με ενόχλησαν για τον χρόνο καθόλου στο δωμάτιο.
Προσωπικά εμένα η Μαρίνα με κέρδισε και σίγουρα θα ξαναπεράσω μαζί της. Την συστήνω και εγώ απο την μεριά μου ανεπιφύλακτα στους συναγωνιστές που ψάχνουν έμπειρες γυναίκες με πολύ καλές υπηρεσίες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, Jim25jim, doc_lin και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Μαρτίου, 2015
Μμμμ, στα υπ ' οψιν η Μαρίνα εάν κι εφ'όσον αποφασίσω να ξανακατέβω στον "στίβο" .
ΩΡΑΙΑ κριτική ωραιότερη η "διάρκεια" Κε Καθηγητά .
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1