Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 157 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Εδω και ημέρες ειχα διαβάσει αναφορές του φιλου xilnik περι "υπαρξης εκφυλου ρωσικου γκράνυ " σε αυτόν τον οίκο στην πρώτη βάρδια.
Σήμερα λοιπον που είχα χρόνο έκανα την καταδρομική έφοδο στον αγαπημένο αυτό οίκο.
Μου άνοιξε μια συμπαθητική ρωσιδα τσατσα , γνωστη και απο άλλα ιδρυματα, την προλόγισε , την εκθέιασε, την στόλισε με πολλά καλα λόγια και μου την παρουσίασε!
Στο σαλονι λοιπον εμφανιστηκε μια σχετικά κοντουλα και αδύντη ρωσιδα με κοντό ξανθο μαλλί ομορφα μάτια και εκφυλο πρόσωπο. Φορουσε ενα λευκο σι θρου baby doll σχετικά κοντο που άφηναν εκτεθειμενο τον κώλο της και το μουνι της. Να σημειωσω πως απο την μεση και κατω ηταν ξεβρακωτη, δηλ δεν φορουσε στρινγο....Σπασίκλας
εχει αδυνατα ποδια, σχετικμετριου μεγεθους στηθος φυσικό , καλό κωλαρακι και τελος λιγο κοιλιτσα, αλλα σε ανεκτα επιπεδα, οχι αντιαισθητικη.
Στο σαλονι λοιπον μου εκανε διαφορα ναζια, μου εβγαζε την γλώσσα, γλυφοτανε και εκανα διαφορους ανωμαλους μορφασμους, πραγμα που με εκανε να σηκωθω ορθιος και να δωσω αμεσως το 20 αρι στην υπηρεσια.
Να αναφερω οτι η υπηρεσια ανακοινωσε στο 20αρι ελευθερο στοματικο, 69, γλωσσοφιλα, ανεση χρονου, μασαζ δωρο (!), και αυτοαρχικο για μερακληδες!Κουλ
Το δωματιο αρκετα ρομαντικο βαμεννο κοκκινο και με ομορφο κρεβατι. Δυστυχως εχουν αφεραισει την τηλεοραση.
Το γκρανυ λοιπον στο δωματιο σεληνιαζεται...
Δεν θα πω πολλα απλα οτι ειναι απο τις γυναικες που ζοπυνε για να εχουν μεσα τους το πεος. Δεν ικανοποιειται με αργες και ντελικατες παλινδρομησεις, δινει αυτη το ρυθμο -κομπρεσερ_ και θελει συνεχεια δυνατο και συνεχομενο σφυροκοπημα με πολυ βαθειες διειδεισεις. Γκειφει με μανια μπαλες, οργανο κωλοτρυπιδα,
Δινει γλωσσοφιλα φουλ, κανει ολες τις στασεις, δεν βιαζεταιμ τραβαει στην ανηφορα.
Για οσους αρεσκονται σε ρωσογκρανια και ποστ μιλφ ειναι must!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αλίσα
ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
490
Likes:
36.482
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 MIG-35, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, doc_lin και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Μαρτίου, 2015
Δηλαδη για ποσο χρονων μιλαμε zero ;Χμμμ;
22 Μαρτίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

50-55
22 Μαρτίου, 2015
Ενδιαφερουσα περιπτωση.

2 ερωτησουλες

Οταν λες "κοντο μαλλι", εννοεις, ας πουμε κοντο καρε ή αγοριστικα κοντο? (το 2ο δεν το μπορω καθολου)
Ειναι καθε πρωινη βαρδια εκει?

Thanks.
22 Μαρτίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Το είχες ανάγκη το άταΧτο,γκιλφόνι...ΓλώσσαΠροσκύνημα
23 Μαρτίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

αγοριστικο κοντο, και ειναι καθε πρωι εκει
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5