Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 112 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ειχα διαβασει την κριτικη του bart attack για μια καινουργια Ελλη και μου ειχε κεντρισει το ενδιαφερον.Εσπρωξα την πορτα και εισηλθα στο σαλονι του εν λογω οικου για να διαπιστωσω ιδιοις ομμασι την καινουργια ιεροδουλη.Καθισα στον καναπε και η τσατσα μου παρουσιασε την Ελλη.Ειναι μια νεαρη Ρουμανα με μακρυ ισιο ξανθο μαλλι , ομορφο προσωποΈρωτας , μικρα στητα βυζακια , ενα καυλιαρικο πρισινγκ πανω απο τα χειληΓλώσσα , κοντη σε αναστημα και ωραιο αδυνατο κορμι!Γλώσσα Ο ορισμος του πιπινιου! Η τσατσα ανηγγειλε απλο προγραμμα και σταση 69.Η κοπελα σαλοναρισε με χαμογελο και μου εκανε κλικ! Η πορεια προς το δωματιο ηταν μονοδρομοςΝαι!.Πληρωσα και περασα στο δωματιο.

Εβγαλα τα ρουχα μου και ξαλωσα στο κρεβατι.Υστερα απο λιγο ηρθε η χαμογελαστη Ελλη.Δεν μιλαει Ελληνικα και δυστυχως ουτε Αγγλικα!Λύπη Η κοπελα εβγαλε το στρινγκακι της και ξαπλωσε διπλα μου.Μου μιλουσε συνεχως στα Ρουμανικα και εγω δεν καταλαβαινα τιποτα!Ναι! Εγω αρχισα να γλυφω τα ωραια στητα βυζακια της! Αυτη συνεχως χασκογελουσε , εβγαζε κατι στα Ρουμανικα και εβγαζε επιφωνηματα! Την φιλουσα στο λαιμο και στο προσωπο.Πεσαν και κατι πεταχτα φιλια!Γλώσσα Τα γλωσσοφιλα ομως τα απεφευγε ευγενικαΛύπη.Αυτη μου εγλυψε για λιγο τα βυζακια μου.Μετα απο λιγο επιτελους αποφασισε να περασει στο στοματικο σεξ.Μου περασε το προφυλακτικο και ξεκινησε μια αδιαφορη πιπα.Μου εγλυψε λιγο την πουτσα και εβαζε μονο το κεφαλι της πουτσας στο στομα της.Δεν το εχει στην πιπα! Αρχιδια δεν μου εγλυψε αλλα και εγω δεν το ζητησα.Η πιπα της ειχε μικρη διαρκεια!Λύπη

Σταματησε την πιπα και ηρθε η ωρα να της γλυψω το μουνακι.Αυτη στην αρχη ηταν αρνητικη και δεν ηθελε.Εγω ομως της ειπα με ηρεμο και σαφη τροπο οτι το εχει ανακοινωσει η τσατσαΚουλ.Τελικα δεχτηκε και εγω την ξαπλωσα ανασκελα για να απολαυσω το μουνακι της.Εχει καθαρο και ωραιο ροδοκοκκινο μουνακι.Την εγλυφα και αυτη εβγαζε βογγητα! Ταυτοχρονα συνεχιζε να χασκογελαει και να βγαζει καυλιαρικα την γλωσσα της!Ναι! Δεν σταματουσε να πεταει Ρουμανικες λεξεις!Ναι! Μειναμε αρκετη ωρα σε αυτη την σταση.Τελικα εγω σταματησα απο μονος μου χωρις αυτη να μου πει κατι.

Πρωτη σταση το ιεραποστολικο.Της τον εχωσα λοιπον και αρχισαμε το σεξ.Την γαμουσα σε αργους ρυθμους και αυτη συνεχιζε τα επιφωνηματα.Πεσαν αρκετα πεταχτα φιλια αλλα τα γλωσσοφιλα συνεχιζε να τα αποφευγει.Μειναμε αρκετη ωρα σε αυτη την σταση.Εγω ομως ηθελα να την δοκιμασω και σε αλλη σταση.Ειναι αμαρτια να μην στησεις τετοιο κορμι στα τεσσερα!Κατσικογάμης Δευτερη σταση λοιπον το πισωκολητο.Καλη τοποθετηση του σωματος εκ μερους της.Της τον εχωσα και αρχισα να την γαμαω Κατσικογάμηςσε γρηγορους ρυθμους.Κοιτουσα το μικροκαμωμενο της κορμι απο τον καθρεπη και ειχα καυλωσει!Έρωτας Την ξεμουνιαζα και εριχνα ματιες στον καθρεπτη.Αυτη συνεχιζε τα επιφωνηματα και κοιτουσε τον καθρεπτη.Το θετικο ειναι οτι εκανε απο μονη της παιχνιδι με τον καθρεπτη χωρις να της εχω πει κατι εγω.Μετα απο μερικα λεπτα γρηγορου σφυροκοπηματος αρχισα να χυνω μεσα στο μουνακι της.Κατεβηκα χαμηλα και πεσαν μερικα πεταχτα φιλια , χωρις ομως να γινουν γλωσσοφιλα! Βγηκα απο μεσα της και πεταξα το προφυλακτικο.Η κοπελα ντυθηκε στα γρηγορα γιατι η τσατσα μας ειχε ενοχλησειMoney Mouth , με χαιρετησε και αποχωρησε.

Συνοψιζοντας , η Ελλη ειναι αρκετα εμφανισιμη ιεροδουλη.Μοιαζει αρκετα εμφανισιακα με την μουναρα Νικολετα που δουλευε στην ιδια αλυσιδα.Οταν λεω μοιαζει αναφερομαι στην ομοιοτητα εμφανισης και οχι υπηρεσιων!Κουλ Η Ελλη ειναι πολυ κατωτερη σε επιπεδο παρεχομενων υπηρεσιωνΓερο-μύστης.Κανει ελαχιστα προκαταρκτικα και η αδιαφορη της πιπα εχει μικρη διαρκεια.Επισης ειναι αρνητικο οτι πηγε να αποφυγει τη σταση 69 παρολο που ειχε ανακοινωθει στο σαλονι.Ειναι δεκτικη σε φιλια στο σωμα και σε πεταχτα στο στομα.Οχι ομως σε ρομαντικα βαθια γλωσσοφιλα.Ειναι καθαρη κοπελα και εχει ωραιο μουνακι.Βογγαει κατα τη διαρκεια του σεξ και βγαζει συνεχεια την γλωσσα της! Παιζει με την γλωσσα της συνεχως! Οταν λεω συνεχως εννοω συνεχως!Ναι! Ειναι απειρη κοπελα στο σεξ και χρειαζεται βελτιωση η αποδοση της.Δεν συμμετεχει ιδιαιτερα κατα τη διαρκεια του κυριως σεξ.Ενταξει απο μια καινουργια ιεροδουλη δεν περιμενεις πολλα πραγματα.Για αυτο ειμαι λιγο επιεικης! Δεν μπορεις να περιμενεις την αποδοση που εχουν οι μιλφαρες ιεροδουλες! Εγω την τιμησα γιατι ηθελα να δοκιμασω ενα αδυνατο πετιτ πιπινακι με ομορφο μουτρακι! Εχει κατι το προστυχο και εκφυλο στο προσωπο της! Γενικα ειναι μια ευγενικη,φιλικη,ζεστη και υπακουη ιεροδουλη.Η κοπελα δεν εδειξε σημαδια βιασυνης.Δυστυχως ομως η τσατσα περιπου στο 12λεπτο ενοχλησε!Money Mouth Πιστευω οι λατρεις των μοντελε κορμιων μπορουν να την δοκιμασουν μια φορα.Οταν ακουω το ονομα Ελλη , το μυαλο μου κατευθειαν πηγαινε στην Ελλη Παπαγγελη!Ναι! Απο εκει πηγαζει και ο τιτλος! Ελπιζω να σας βοηθησα!Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 19, 2015
Όνομα κοπέλας
Έλλη
Υπηρεσίες
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, Gingos

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Μαρτίου, 2015
Μύστη είναι ηλίου φαεινότερον ότι έχεις ανάγκη ρομαντικά γλωσσόφιλα Γλώσσα Ωραία κριτική!
22 Μαρτίου, 2015
Μπούνα ζίουα καλημέρα
μπούνα σεάρα καλησπέρα
του φρουμοάσα είσαι όμορφη
βράου σα φακ σεξ κου τίνε θέλω να κάνω σεξ μαζί σου
σαρούτ κου λίμπα γλωσσόφιλο
πρεζερβατίβ προφυλακτικό
μούγιε πίπα
τελειωτικό φιναλιζάρε οράλα
σεξ ντιν κουρ πρωκτικό
λα ρεβεντέρε εις το επανιδείν
23 Μαρτίου, 2015
xaxaxaxa.... jaygatsby.....ταχυρηθμα???γαμισες αδερφε πολυ καλη σκεψη!!!ωραια κριτηκη ανθρωπε!!!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3