Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 131 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Παρασκευή μεσημέρι στις 13.30. Κατέβηκα τα σκαλάκια χτύπησα την πόρτα και μου άνοιξε μία απο τις κοπέλες. Δούλευαν δύο κοπέλες η Αλίνα(πού έκανε την παρουσίαση και τα προγράμματα)μία μελαχρινή χοντρή με 2άρι βυζί , που κάνει άκα και κώλο και η Τζούλια μια ξανθιά Βουλγάρα 21 ετών λεπτή με 2άρι ελαφρώς πεσμένο βυζί , έχει και ένα τατού στον αριστερό ώμο μια καρδούλα με δυο φτερά , το πρόγραμμα της άκα τελειωτικό και κώλο. Κάνουν και παρτούζα με 30 ευρώ.

Πλήρωσα στην Αλίνα και πέρασα με την Τζούλια. Ξεντύθηκα και φρεσκαρίστηκα , η Τζούλια δεν άργησε να έρθει ,άφησε μωρομάντιλα και προφυλακτικό πάνω στο κρεβάτι , κάθισα στην άκρη του κρεβατιού και την έφερα πάνω μου , άρχισα να την φιλάω , το είχα πολύ μεγάλη ανάγκη αν και διαπίστωσα ότι τα δόντια της ήταν κάπως...Της έβγαλα το σουτιέν και άρχισα να χουφτώνω τα βυζάκια της και να ψιλοδαγκωνω τις ρόγες της όταν διαπίστωσα ότι της αρέσει... Την σήκωσα και της έβγαλα το στρινγκάκι της , την έβαλα να ξαπλώσει ανάσκελα και έγλυψα για λίγο το μουνάκι της. Μετά χούφτωνα τα βυζάκια της και πιπιλαγα τις ρόγες της , κρατούσα το στήθος της με το χέρι μου και το έφερα προς το στόμα της , γλύφαμε και οι δύο ταυτόχρονα την ρόγα της ενώ ανταλλάσαμε και γλωσσόφιλα. Την σήκωσα την πήρα μαζί μου και πήγα και κάθισα στην πολυθρόνα που έχει το δωμάτιο .Της είπα να γονατίσει και να μου γλύψει τον πούτσο. Κάτι που έκανε αμέσως , πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της αρχικά η πίπα της ήταν καλή και προσπαθούσε να τον πάρει βαθιά , στην συνέχεια όμως όσο περνούσε η ώρα χρησιμοποιούσε πολύ το χέρι της σαν να θέλει να με τελειώσει.

Την σταμάτησα την σήκωσα και την πήγα στο κρεβάτι , πέρασμα προφυλακτικού και πρώτη στάση με αυτήν ανάσκελα , την γαμούσα μπαίνοντας βαθιά μέσα της , με φιλούσε και αναστέναζε. Αλλαγή στάσης στα τέσσερα , πρώτα πισωκολλητά απο μουνί αλλά μετά απο λίγο ήθελα το κωλαράκι της , μπήκα με δυσκολία αλλά στην συνέχεια την γάμισα μια χαρά , μάλιστα δεν έβαλε ούτε κρέμα να και είχε φέρει , συνέχισα να την γαμάω για λίγο ακόμα , σταμάτησα , βγήκα απο μέσα της έβγαλα το προφυλακτικό και την γύρισα ανάσκελα , ανέβηκα απο πάνω της και έβαλα στον πούτσο μου στο στόμα της , με έγλυψε λίγο μέχρι να χύσω στο στόμα της. Σηκώθηκε τα έφτυσε στον νιπτήρα και πλύθηκε για αρκετή ώρα , μου έδωσε μωρομαντιλο να σκουπιστώ πριν πλυθώ στον νιπτήρα. Φόρεσε τα εσώρουχα της χωρίς βιασύνη με χαιρέτησε και έφυγε.

Στο δωμάτιο έκατσα σχεδόν 15 λεπτά , απο εμφάνιση είναι μέτρια αλλά στις υπηρεσίες της δεν κλέβει και είναι δεκτική , ήταν μία κατάθεση που έπιασαν τόπο τα χρήματα που έδωσα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 20, 2015
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
189.812
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού