Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 122 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Τετάρτη, ώρα 18:25
Στο σαλονάκι ένας "συνάδελφος" είχε καταλάβει τον έναν καναπέ. Κάθισα στον απέναντι. «Καλησπέρα φίλε μου!», παρουσιάστηκε ο υπηρέτης, ενημερώνοντάς με πως δούλευε «η Μάρω». Η οποία ακολουθούσε. «Γεια σου!». Η περί ης ο λόγος ήταν μια μετριοχαμηλού αναστήματος νεαρή, με ίσιο μαύρο μαλλί μέχρι την πλάτη πιασμένο πίσω, γλυκό πρόσωπο, κοκκινάδι στα χείλη, μικρομεσαίο φυσικό στήθος, καλοσχηματισμένο κορμάκι με πιασιματάκια, τατουάζ στον αριστερό καρπό. «Τσιμπουκάκι, μουνάκι, ελεύθερα πιασίματα, όλες οι στάσεις, δέκα ευρώ! Θα περάσεις πάρα πολύ καλά μαζί της!». Τον πλήρωσα και ζήτησα μια μικρή πίστωση χρόνου για να ετοιμαστώ. «'Εχει πρώτα δωμάτιο και μετά έρχεται σε σένα!», μου έκανε γνωστό. Μπήκα σε μία καθαρή κάμαρα. Τη μία απ' τις δύο του σαλονιού.
Η κοπέλα εισήλθε μετά από 12 λεπτά και μου ευχήθηκε υγεία. Αντευχήθηκα. «Καλά είσαι;», ενδιαφέρθηκε να μάθει. «Καλά!», απάντησα. «Ωραία!», είπε και βγάζοντας το μπικίνι της έμεινε ολόγυμνη. «Τάδε με λένε!», συστήθηκα. «Μάρω!», συστήθηκε κι εκείνη. «Το άκουσα έξω!», της αποκάλυψα χαμογελώντας. «Χα χα... Πώς πάει;». «Εντάξει...». «Κουρασμένος;». «Ελαφρώς». «Μμμ», έκανε με κατανόηση. «Εσύ όμως, ντούρα!», παρατήρησα. «Εεε, μη νομίζεις κι εγώ κουράζομαι», μου χαμογέλασε. «Ε, βέβαια κουράζεσαι, από τι ώρα δουλεύεις;», ενδιαφέρθηκα να μάθω θωπεύοντας το κωλομέρι της. «Από τις 17:00 άρχισα–». «Α, εντάξει τότε...», έκανα, θεωρώντας πως ακόμα ήταν νωρίς. «Αλλά είχα κίνηση! Χα χα...», πρόσθεσε αμέσως. «Είχες κίνηση, ε;... Είδες τελικά;–». «Είχα κίνηση...», επανέλαβε. «Το δεκάρικο έχει κίνηση!...». «Μ-μ! (καταφατικό) Για να δούμε τον "Τζούνιορ" τι κάνει...», είπε, ενώ έχοντας ήδη γονατίσει πλάι μου ξεκινούσε να με χαϊδεύει στο υπογάστριο και στα γεννητικά μου όργανα.
Με τ' αλληλοχαϊδέματα, κάποια δικά μου ρουφήγματα στους μαστούς της, αλλά και φιλιά-γλείψιμο στις θηλές και στον λαιμό της (γιατί φιλιά και γλείψιμο από μέρους της δεν έπαιξαν), ο "Τζούνιορ" άρχισε να "ψηλώνει" και να "παχαίνει"...
«Από πού είσαι;», τη ρώτησα ανάμεσα στις θωπείες. «Ουκρανία», μου απάντησε. «Εγώ Ελλάδα». «Μμμ, εσένα φαίνεται!». «'Ετσι ε;». «Τώρα που είναι έτοιμο, να βάλουμε προφυλακτικό;», με ρώτησε ενώ ο "Τζούνιορ" έδειχνε προς το ταβάνι (σχεδόν...). Συμφώνησα.
«Ευχαριστώ πολύ, ε;... Πολύ καλή, φοβερή, μπράβο!», ακούστηκε απ' έξω η δυνατή φωνή ενός συναγωνιστή. «Πω πω, ενθουσιασμένος ο τύπος!», σχολίασα σιγανά. «Μμμ;», έκανε εκείνη καθώς ξετύλιγε το λεπτό ελαστικό κατά μήκος της ψωλής μου. «Ενθουσιασμένος λέω!». «Χα χα, ναι... και αυτός ήταν κουρασμένος, είχε βαρέσει 12 ώρες στη δουλειά!», μου έκανε γνωστό. «Κι όμως ήρθε, ε; Μωρέ μπράβο!...», είπα, τάχα μου εντυπωσιασμένος. «Και τα κατάφερε! Χε χε...», μου αποκάλυψε, ενώ σκύβοντας άρχισε να πιπώνει. «Μμμ!... Μμμ!...». Δυνατά...«Λίιιγο πιο μαλακά εάν θες!». Συμμορφώθηκε. Σύντομα ήμουν σχεδόν έτοιμος. «Μάρω, έλα να ξεκινήσουμε!». «Ναι μωρό μου!... Πώς το θες;». «Στα τέσσερα!». Πήρε θέση, πήρα θέση κι άρχισα να γαμάω. Χρειάστηκα κάμποσες γαμικές ωθήσεις μέχρι να ολοκληρώσω.
«Ευχαριστώ πολύ, γεια σου αγάπη μου, καλό σου βράδυ!», με χαιρέτησε βγαίνοντας. «Γεια σου, καλή συνέχεια!», της ευχήθηκα. «Μουνάκι, τσιμπουκάκι, ελεύθερα πιασίματα, όλες οι στάσεις...», άρχισε ο τσάτσος.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 18, 2015
Όνομα κοπέλας
Μάρω
Φανούρης Τζούρας
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
10 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
526
Likes:
3.685
Πόντοι:
14.156
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού