Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 169 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 488917
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Αφιξη στο στουντιο μετα τις 2. Ευγενικη τσα2 με καλησπεριζει και μετα απο 2 λεπτα σκαει η Μονικα αρχικα και μετα η Κωνσταντινα. Το πολυ χαμηλο φως και το αστραπιαιο σαλοναρισμα της Μονικας δε μου αφησανε περιθωρια να την επιλεξω σε αντιθεση με την Κωνσταντινα η οποια με τσαχπινια με χαιρετησε και με επεισε να περασω.

Ωραιο σωμα για τα γουστα μου με πιασιματα αρκετα, πολυ καλη πισω οψη και στηθος φυσικο και παιχνιδιαρικο.Συμπαθητικο προσωπο. Δηλωνει 29 ετων(παρολο που της ειπα να πει την αληθεια διοτι οι αρκετα μεγαλυτερες ειναι αυτο που ψαχνω)

Ντουζακι χαλαρωτικο. Το κλιματιστικο σε καταλληλη θερμοκρασια, ανεβασα με δικη μου πρωτοβουλια το φωτισμο στο δωματιο να βλεπουμε πιο καλα Κουλ. Τσοντουλα στην tv. Με μια καποια καθηστερηση φτανει στο δωματιο η Κωνσταντινα και απολογειται γι αυτο. Αν και ημουν ετοιμος για χαμουρεμα καθοτι ημουνα ορθιος κατι τετοιο δεν εγινε. Φιλι στο μαγουλο και παμε στο κρεβατι.Ψιλη κουβεντα και παιχνιδακια με το απαλο στηθος που το προσφερει για καθε επεξεργασια, φιλακια στο σωμα και περασμα λαστιχου.Καλη πιπα, ανησυχη γλωσσα, deep και ταυτοχρονα χουφτωμα κωλαρας.

Αρχικα ανεβαινει απο πανω για ιππασια.Αν και σε αυτη τη σταση εχει τη θεση του ''οδηγου'', ηταν λιγες οι κινησεις της,την ενοιωσα λιγο βαρια και ετσι ανελαβα εγω. Περναμε για λιγο σε ιεραποστολικο αλλα καταλαβα οτι δε θα τελειωναμε ποτε ετσι καθοτι η αισθηση του κολπου της ηταν σχεδον ανυπαρκτη(πηγαδι που λεει) και τα ουσκακια απο πριν με ειχανε ''πιασει''. Παμε στα τεσσερα λοιπον, οπου υπεστη σφυροκοπημα καλο. Πολυ καλο στησιμο και υπεροχη θεα λογω κωλαρας. Εκει, οπως ηταν αναμενομενο ηρθε το τελος. Φιλι στο μαγουλο και αντιο. Bιασυνη καμια.

Η ευγενικη τσα2 μου δινα καρτουλα για τζαμπα ποτακι σε γνωστο στριπ. Γενικα περασα ικανοποιητικα. Εξαιρετικη ατμοσφαιρα, ευγενικη υπηρεσια, προσεγμενος και καθαρος χωρος. Βαζει ψηλα τα στανταρ ο χωρος και δεν νομιζω να τα πληρουσαν οι παρουσιες. Ισως λογω ωρας της βαρδιας.

Ο βαθμος της εμφανισης ανεβηκε λογω σωματος, οχι προσωπου. Αν με αφηνε το συστημα θα παιρνανε παραπανω και η υπηρεσια και ο χωρος.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κωνσταντίνα
razorxt
Μέλος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
396
Πόντοι:
36
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Thanasis33100

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού