Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.5 3 10
Γενική βαθμολογία
 
3.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! ξεκίνησα κάπως έτσι χτυπώντας το κεφάλι μου στο τοίχο! Η κοπέλα δεν το έχει... Και τη εννοώ?
Καταρχάς η φωτογραφίες ειναι επεξεργασμένες αλλά ειναι η ίδια κοπέλα...όταν άνοιξε η πόρτα έπαθα λίγο black out...ειναι κοντουλα, βυζος
Μηδέν, τελείως αβαφτη, και με το κινητό αν χείρας.....Ας ξεκινήσουμε για να καταλάβει ο καθένας το τι έγινε...Με τρία σμς
Κλείστηκε το ραντεβου....το κορίτσι μένει σε πεντάστερο στη συγγρου...αφού ανέβηκα και άνοιξε η πόρτα και είδα αυτό που είδα,πλήρωσα και μπήκα κατευθείαν για ντουζακι διότι δεν είχαμε και πολλά να πούμε διότι ηταν απασχολημένη με το κινητό της...(θα μου πείτε γιατί δεν έφυγα? γιατί όταν μιλάει το κάτω κεφάλι δεν υπάρχει λογική και για αυτό κλαις μετά) Αφου τελικά βγήκα απο το μπάνιο με ρωτάει είσαι έτοιμος? άλλη ξενερα αφου ακόμα ασχολιόταν με το κινητό της...τελοσμπαντον ήρθε στο κρεβάτι μου έδωσε κάποια ψεύτο φίλα τη ρωτάω δώσε μου και λίγο γλωσουλα και απάντηση της I don't do this because I don't know you.....Χμμμ;Λεω καλά τη κάτσαμε τη βάρκα.....ΜαλακίαΞεκίνησε να μου κάνει τσιμπο τελείως χαλαρό πολύ χερι τελείως ανούσια και λεω μέσα μου άσε να το καρφωσω γιατί όσο περνάγε η ώρα τόσο πιο πολύ ξενέρωνα και γω..Βγάζοντας το μαύρο ολόσωμο κολάν που έχει και στης φωτό αντίκρισα και το μηδενικό βυζο που είχε...και αφου τη γύρισα σε διάφορες στάσεις της τα έδωσα στα 4 και έγινα λουις...
Συμπέρασμα ο τίτλος που εχω βάλει στην Αρχή...
ΥΓ το νινί της πρέπει να το ξυρίζει που που....
Αυτά......

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Με τίποτα!
R
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Μαρτίου, 2015
δηλαδής φιδέμπορας ο Στηηβεντ...
21 Μαρτίου, 2015
Έπρεπε να την έκανες,στο καπάκι...
Άκου 200€ και φόλα....Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Θα έκανα μεγάλο σαματά,αδερφέ...
21 Μαρτίου, 2015
Ρε φίλε ανοίγει την πόρτα και την βλέπεις όπως την βλέπεις και μπαίνεις και μέσα;;;!!!και τις έδωσες και 200Ε για τέτοιο γαμήσι;;;!!!!!!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! απορώ γιατί δεν έχεις κάνει σαματά στο γραφείο ακόμα...
21 Μαρτίου, 2015
Eτσι δεν μας εχωσε και στο Κομοδινο την Μαρτα ρε Jorge !!!
Ευτυχως μας βγηκε Αριστη η σχεδον συνονοματη Μα..α !!!Γλώσσα
21 Μαρτίου, 2015
τώρα ποιον θα δεχτώ;
τον από κάτω που πέρασε μέγκλα ή εσένα που πέρασες βράστα;
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5