Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 105 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Με την Νάντια πάμε πολύ πίσω...Πάρα πολύ πίσω.Πρόκειται για άτομο με το οποίο συνέννοείσαι άψογα,είναι τίμιο(στον χώρο αυτό σπανίζει η τιμιότητα),φιλότιμο και ξέρει πολλά περί σεξ.Η εμφάνιση είναι χιλιοειπωμένη.Μια γυναίκα περί το 1,60,με 4άρια βυζιά,φυσικά και όχι πλαστικά,όπως λένε πολλοί,με περιφέρεια,με κώλο τον οποίο δίνει και με παρουσιαστικό μια γυναίκας περί τα 45 με στύλ.Θυμίζει την γειτόνισσα που όλοι έχουμε τραβήξει μαλακίες για την πάρτη της,αλλά πάντα την πηδάει άλλος.Πλέον την πηδάμε και εμείς.Το πρόσωπό της είναι φυσιολογικό για μια γυναίκα της ηλικίας αυτής και όσοι έχουν κάβλες με μιλφάρες θα ευχαριστηθούν πήδημα.Στα του αγώνα...Κλείσαμε ραντεβού για κεντρικό ξενοδοχείο.Επαφή άμεση και εύκολη.Αφού έφτασα και ανέβηκα δωμάτιο έστειλα τον αριθμό δωματιού και μετά απο μερικά λεπτά ήρθε.Ξεκίνησε μια ψιλή κουβέντα,καθώς και οι δύο είμαστε κοινωνικότατοι και υπάρχει και μια κάποια οικειότητα και αφού πληθύκαμε αμφότεροι,κάνοντας παρέα ο ένας στον άλλο,περάσαμε στο κρεβάτι,όπου ξεκίνησε να με φτιάχνει με γλωσσόφιλα,σπάνιο μεν ουδόλως απίθανο δε,περνώντας σε μια ωραιότατη πίπα και ένα ακόμη καλύτερο 69 όπου στην κυριολεξία στράγγιξα την πεντακάθαρη μουνάρα της.Εκείνη μετά,με δική μου παρότρυνση,άλλαξε θέση και ως συνέχεια της πίπας της,ξεκινάει ένα γλυφοκώλι ποίημα.Όταν με καύλωσε για τα καλά της είπα να κάτσει στα 4 και της έσκισα την κωλάρα.Πραγματικά μιλάμε για πολύ δυνατό γαμήσι,το οποίο και δέχτηκε αδιαμαρτύρητα και χωρίς γκρίνιες και άλλα σπαστικά.Μετά της τον κάρφωσα στο μουνί οπου και έχυσε,με σπασμούς και μετά όταν ήμουν προς το τέλος τον πήρε στο στομά και κατάπιες τα χύσια μου.Εγώ την έβαλα να ξαπλώσει και της ξανάγλυψα το μουνί,γιατί γουστάρω πολύ να γλύφω γαμημένα μουνιά,σαν ανωμαλάρα που είμαι.Πήγαμε να ξαναπλυθούμε και το δεύτερο ημίχρονο μας βρήκε ξάπλα να μιλάμε για την όλη κατάσταση.Κάποια στιγμή μου πετάει την ατάκα "έλα να σου ρουφήξω την ψωλάρα" και μου σηκώθηκε αμέσως.Αυτή την φορά ξεκίνησα να της σκίζω με μανία το μουνί ιεραποστολικά με τα πόδια της στους ώμους μου,λές και ήμουν δαιμονισμένος και εκείνη μου έλεγε "Σκίσε με ρε μαλάκα!!!Ξεμούνιασέ με.Δώσ΄μου την μήτρα στο χέρι" και μετά με δική της παρότρυνση μου τον πέταξε έξω και με διέταξε να την ξεκωλιάσω,όπερ και εγένετο.Το τέλος επήλθε στις βυζάρες της.Μετά ξαναματαπλυθήκαμε και αφού μιλήσαμε λίγο ακόμα,αφού είχα δώσει την αμοιβή της,φύγαμε μαζί.Να πώ ότι δεν είναι η μοντέλα μιλφάρα των αμερικάνικων πορνό.Είναι η Ελληνίδα θεία-νονά-γειτόνισσα-δασκάλα που πάντα ήθελες να πηδήζεις,με την διαφορά ότι εκείνη ξέρει να πηδιέται,πολλές φορές το γουστάρει κιόλας,το κάνει αδιαμαρτύρητα και ξεκαθαρίζει απο την αρχή τι κάνει και τι δεν κάνει,σαν επαγγελματίας.Έχουμε δώσει πολύ χαρτί σε πρώην σοβιετικές και άλλες βαλκάνιες που έταζαν λαγούς με πετραχείλια και παίρναμε το τρίτο το μακρύτερο.Τίμια επιλογή και το ιδρώνει το στρίνγκ.Να πάτε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
50€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
iceman1988
Ανώτερος
Εγγραφή:
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
81
Likes:
7.058
Πόντοι:
6.265
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, doc_lin

Σχόλια

12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Μαρτίου, 2015
Πολύ καλή η περιγραφή σου!
21 Μαρτίου, 2015
όταν λες για τα γλωσσόφιλα ότι "σπάνιο μεν ουδόλως απίθανο δε", τι εννοείς? δε δίνει συχνά? γιατί από προηγούμενες περιγραφές δεν είχα καταλάβει κάτι τέτοιο
21 Μαρτίου, 2015
Γενικά δεν δίνει πάντα γλωσσόφιλα με πάθος,αλλά με επαγγελματισμό.Αυτό.Αλλά αν σε κάνει πελάτη κερδίζεις και άλλους καβλοπόντους.
22 Μαρτίου, 2015
παιδια είναι ότι καλυτερο κυκλοφορει στην πιατσα τα τελευταια χρονια ,μετα από εικοσι χρονια πεαλατης call girls είναι ότι πιο vfm υπαρχει φιλικη πεντακαθαρη επαγγελματιας εξυππνη κοινωνικοτατη φιλικη ,θα μου πειτε χανει πολύ σε εμφανιση αλλα μη ξεχναμε την ηλικια της κατά την αποψη κοντα τα 50 .την τιμαω τα τελευταια 2 χρονια τακτικα και δεν δυσαρεστηθηκα ποτε να περνατε καλα αδελφοι....
22 Μαρτίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τι σημαινει vfm φίλε? granny?
23 Μαρτίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

γκραννυ δεν είναι gilf mature ναι ,αν μου βρεις με της με τα λευτα που ζηταει και της υπηρησιες που προσφερει καποια καλυτερη στο λεκανοπεδιο θα το βουλωσω για παντα......
23 Μαρτίου, 2015
Καταρχήν το βυζί είναι πλαστικό.Κατά δεύτερον το γλυφοκώλι θα έπρεπε να προβληματίζει όσους νοιάζονται για την υγεία τους....Κατά τα άλλα είναι όπως τα λέει ο συναγωνιστής.Πολύ καλό VFM
24 Μαρτίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

λοιπον συναγωνιστεσ η ναντια ειναι πεντακαθαρη,την παιρνω τα δυομιση τελευταια χρονια και δεν εχω διαπιστωση κατι ανησυχητικο σε θεμα υγειασ δεν ερχεται σε ραντεβου μεθυσμενη η μαστουρωμενη .θα πω πολλα αλλα για αυτην την εξαιρετικη κυρια τησ πιατσασ
27 Μαρτίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Άμα πετάει τέτοιες μαλακίες του στιλ δως μου τη μήτρα στο χέρι άστα να πάνε...
27 Μαρτίου, 2015
Αδερφε αμα ειχες τετοια γειτονισσα και ηθελες παντα να την πηδηξεις ισως να χρειαζεσαι οφθαλμιατρο φιλικα παντα.
Greekarmy Μαρινα60 100 πατωματα πανω καλυτερο μουνι με τοπ υπηρεσιες και ιδια χρηματα.Η θειτσα απλα δεν βλεπετε σε 10 μπαρ να βγεις βρισκεις ντουζινες
12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2