Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 107 10
Γενική βαθμολογία
 
3.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Μετά και το πέρασμά μου απο την Ζάνα,μου έμεινε μια κάποια όρεξη για κάποια χρήματα ακόμη για άλλο έναν αγώνα στον πορνικό στίβο.Θυμήθηκα την γυρολόγο Κατερίνα.Κατεθύνθηκα βιαστικά προς το ίδρυμα με ηθικό ακμαιότατο,προς έκπληξή μου.Μπήκα μέσα και βγήκε ένα έντομο-τσατσά και μου παρουσίασε την Κατερίνα,η οποία χαλαρά διανύει την πέμπτη δεκαετία της.Ελληνίδα,με καμπύλες,4άρι βυζια,κωλάρα με πιασίματα και σπασμένη φάτσα.Παρουσιάστηκε με ένα διχτυωτό ολόσωμο.Μπορώ να πώ ότι αντροφέρνει κάπως.Η τσατσά αγενής,πήρε απαξιωτικά το δεκάρικο και με τσιριχτή,βλαμμένη φωνή με έστειλε στο πρώτο δωμάτιο του διαδρόμου.Ξεβρακώθηκα.Το δωμάτιο αίσχος.Το ημίφως ανεπαρκές...Τέσπα...Να πηδήξω μια παρακμιακή πήγα,οπότε το ντεκόρ ήταν ικανοποιητικό για αυτή την φάση.Περνάει κανένα δεκάλεπτο και μπήκε μέσα η κορασίς.Μου έκανε φιλοφρόνηση για την θερμότητα των χεριών μου.Απάντησα ότι τα ζεστά μου χέρια αντισταθμίζονται απο το εσωτερικό μου ψύχος.Μπήκε αμέσως στο ψητό και ήθελε να μου το πάρει ακάποτο.Της το έδωσα.Ξεκίνησε πίπα με δόντι...Μου την έσπασε.Ξεκίνησε να μου τον παίζει και μετά περνάει καπότε και ξαναξεκίνησε μια λίγο πιο μέτρια πίπα και όχι πάλι την απογοήτευση.Μου σηκώθηκε για τα καλά και την έβαλα ιεραποστολικά και πολύ απλά το μουνί της είναι τόσο ξεχαρβαλωμένο που δεν νιώθεις ότι πηδάς.Μετά απο λίγο έχυσα λόγω κάβλας.Χάλια.Δεν θα περνάω ούτε απ'έξω γιατί πέρα απο την μπίχλα του χώρου δεν ευχαριστήθηκα πήδημα,καθώς ήταν λές και πήδαγα τούνελ,αλλά μου την έσπασε και η τσατσά.Πρέπει να ξεκινήσει μποϋκοταζ γιατί έχουν μαζευτεί σαβούρες και πρεπει να έρθουν όσες εκτιμούν αυτόν που ρίχνει τα λεφτά του,πολλά ή και λίγα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
iceman1988
Ανώτερος
Εγγραφή:
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
81
Likes:
6.970
Πόντοι:
6.265
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Μαρτίου, 2015
ΤΡΙΤΩΣΕ .
ΤΑ ΣΕΒΗ ΜΟΥ .
Οντως το δωμάτιο αυτο ειναι τρύπα χωρις εξαερισμό και υγρασία 65% τουλάχιστον. Το πρώτο αριστερα ειναι μεγάλο και καπως "ψυχρό" με το παράθυρο ανοιχτο που βλ. στόν ακάλυπτο , αερίζεται επαρκώς .
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1