Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 175 10
Γενική βαθμολογία
 
3.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
2.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Μετά το πέρασμά μου απο την Φωτεινή στο ΜΑ15 που ανόρθωσε το ηθικό μου,πήγα καρφί στο μπουρδελάκι όπου ξέρω ότι είναι στέκι της βατραχομούρας και φακλάνας Ζάνας,γιατί η δίψα μου για παρακμή ήταν ακόρεστη.Μπαίνω μέσα και ήταν η γνωστή μαλάκω τσατσά που πετάει ένα "Η Ζάνα είναι" και κλάνοντάς με τελείως μπαίνει μέσα στο κουζινάκι.Το σαλόνι έζεχνε και γενικά ο χώρος είναι ένα αχούρι.Αυτό με διαόλισε.Βγαίνει η γκρανκάσα απο το δωμάτιο και δίνω και άλλο δεκάρικο αμέσως για να περάσω.Με είχε πιάσει αμοκ.Περνάει κανένα πεντάλεπτο στο ρυπαρό δωμάτιο,στο οποίο ακόμα και οι κατσαρίδες που ζούν εκεί θα είχαν την αξιοπρέπει να πάνε να ψοφήσουν αλλού και μπαίνει το θωρηκτό.Κλασικά 1,7κάτι μέτρα,100 κιλά,με κώλο σαν την πλατεία Συντάγματος,ένα νεγκλιζέ ο διάολος μας πήρε,στρίνγκ ερυθρού χρώματος και η μούρη που θυμίζει πατημένο απο οδοστροτήρα βατραχι σε συνδυασμό με τον κώλο της.Έρχεται και μετά απο ανταλλαγή τυπικών φράσεων,ξεκινάει να μου ρουφάει το πέος.Ούρλιαζα να ρουφάει πιο δυνατά και υπάκουσε.Μετά ξεκίνησε και μια ρουφοκωλάδα την οποία απόλαυσα πολύ και με ερέθισε ακόμη περισσότερο.Αφού άκουσε αρκετά μπινελίκια,την συνέλαβα απο τον παράπλευρο καθρέφτη να μαλακίζεται και αφού της πέταξα την ατάκα "οι πουτάνες δεν πρέπει να ευχαριστιούνται το γαμήσι"(αν και δεν το πίστευω αυτό,απλά βγήκε πάνω στην καύλα) την βάζω στα 4 και την έσκισα σαν σαρδέλα και λίγο πριν έρθει το τέλος έβγαλα την καπότα και της τα πέταξα όλα στο στόμα.Τα έφτυσε στον γωνιακό,ο Θεός να τον κανει,νιπτήρα και μου είπε ότι ήμουν η πρώτη βίζιτα για σήμερα εκεί και έχυσε.Ευχαρίστησε και έφυγε.Να πώ την αλήθεια πίστευα ότι θα με έβριζε,αλλά χέστηκα.Εγώ καλά πέρασα.Δεν πρόκειται ποτέ να ξαναπάω εκεί υπο κανονικές συνθήκες,γιατί το μέρος είναι βρωμερό,η τσατσά αγενέστατη και οι εκδιδόμενες πολύ άσχημες,πλην πρόθυμες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ζάνα
iceman1988
Ανώτερος
Εγγραφή:
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
81
Likes:
7.072
Πόντοι:
6.265
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Μαρτίου, 2015
ΖΑΝΑ με το μακιγιάζ το ΜΕΣΟΠΟΛΕΜΟΥ .
ΤΡΙΣ-ΕΥΓΕ ! Μονον ο Ρόκυ Μπαλμπόα μας καταλαβαίνει. Αυτος ήταν Ο μάχιμος .
21 Μαρτίου, 2015
φιλε μου , ειναι η ιδια Ζανα που δουλευει και στο Αδανων ?
ευχαριστω
21 Μαρτίου, 2015
Συναγωνιστά Πρύτανη,μάλλον για την μαχητικότητά μου ευθύνεται η προ δεκαετιών θητεία μου στην 1η ΜΑΛ...Ναι!Ναι! Πραγματικά η παρακμή πρωσοποποιημένη.Τόσα λεφτά έχει μαζέψει η φακλάνα,πότε θα τα παρατήσει επιτέλους;;;Συναγωνιστά Kavropa είναι η Ζάνα απο Αδάνων.Ίδιο πρόγραμμα,ίδια καλτίλα,ίδια κιλά στην μισή τιμή στο Μετάξι.
22 Μαρτίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Κατα τη διαρκεια της θητειας μου επισκεπτομουνα και γω πολυ συχνα αυτο το ρομαντικο τσαρδι. Ειχα γαμησει οσες δουλευαν εκει, ακομα και τη συγχωρεμενη τη Βραζιλιανα. Ειναι απο τα αγαπημενα μου μπουρδελακια το συγκεκριμενο καθως συνδιαζει ερωτισμο, αισθησιασμο και καλτιλα.

Η θητεια μου στη 2α ΜΑΛ με εκανε πολυ πιο σκληρο και ακραιο χυστη Ναι!

ΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλο
C
COBRA1986
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4