Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 10 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ύστερα από τις δυο τελευταίες συναντήσεις μου, για τις οποίες έγραψα κριτική, συναντήσεις που αν και δεν ήταν αποτυχημένες, δεν με έκαναν να έχω κάτι ιδιαίτερο να θυμάμαι και τελικά μου άφησαν μια αίσθηση ανικανοποίητου, ψαχνόμουν για κάτι διαφορετικό.

Έτσι, έκλεισα ραντεβού, ανέλπιστα εύκολα θα έλεγα, με γνωστή εδώ μέσα πολυδιαφημισμένη αλλά αμφιλεγόμενη "ντίβα" και...περίμενα να έρθει η ώρα για να τη "δοκιμάσω".

Μάταια βέβαια περίμενα, γιατί όσο εύκολα έκλεισε το ραντεβού, άλλο τόσο εύκολα μου έστειλε μήνυμα "συγγνώμη που δεν μπορώ να έρθω"...μόλις είχα πληρώσει το ξενοδοχείο! Ευτυχώς τους ξέρω και με ξέρουν τους ανθρώπους του συγκεκριμένου ξενοδοχείου και μου τα έδωσαν πίσω τα χρήματα χωρίς γκρίνιες...

Δεν γράφω το όνομα της "ντίβας", η οποία μάλλον...έχει αρχίσει να το "καίει", γιατί ίσως της δώσω μια δεύτερη ευκαιρία.

Θέλοντας, ωστόσο, οπωσδήποτε να εξασκήσω το άθλημα σήμερα, έριξα μια ματιά, είδα τις καλές κριτικές για τη Bianca και την έκλεισα.

Και μου βγήκε σε καλό - γιατί όσα θετικά έγραψαν οι προηγούμενοι συναγωνιστές γι' αυτήν, επιβεβαιώθηκαν με το παραπάνω!

Η Μπιάνκα είναι...ό,τι βλέπετε στις φωτογραφίες. Θεωρώ ότι είναι "ακριβέστατες" και όχι "ελαφρώς επεξεργασμένες". Φυσικά δεν είναι "petit", όπως γράφτηκε πιο κάτω, αντίθετα είναι αρκετά ψηλή, πάνω από 1.75΄, λεπτή αλλά όχι κοκκαλιάρα, με μακριά, ξανθά (μέχρι να τους αλλάξει χρώμα) μαλλιά, με δυάρια στήθη, τα οποία ελπίζω να ΜΗΝ "φουσκώσει" στο μέλλον, γιατί δεν υπάρχει λόγος και με πρόσωπο συμπαθητικό και ευχάριστο. Αν σας αρέσει στις φωτογραφίες, θα σας αρέσει σίγουρα κι από κοντά.

Είναι επίσης περιποιημένη, πεντακάθαρη, με σέξυ ντύσιμο και δημιουργεί άριστη πρώτη εντύπωση.

Και το κυριότερο είναι δυναμίτης στο κρεβάτι, ιδιαίτερα για τους λάτρεις του στυλ GFE. Φιλάει αισθησιακότατα και χωρίς τσιγκουνιές, της αρέσει η ποικιλία στις στάσεις, που η ίδια ζητάει την εναλλαγή τους και κυρίως ΤΟ ΝΟΙΩΘΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ, καθώς "ανάβει" πανεύκολα τόσο με τα προκαταρκτικά όσο και με το "κυρίως πιάτο" και όπως έγραψε ο docrx8 πιο κάτω, δείχνει να τελειώνει κάμποσες φορές και μάλιστα πραγματικά, όπως πιστεύω! Όμως, δεν το γουστάρει εγωιστικά αλλά προσαρμόζεται παράλληλα σε αυτά που θες και κοιτάει πρώτα να ευχαριστήσει εσένα, γιατί πέρα από το ότι είναι καυλιάρα είναι και σωστότατη επαγγελματίας.

Το αποτέλεσμα όλων αυτών, συν τη χημεία που υπήρξε μεταξύ μας, ήταν, χωρίς υπερβολή, μια από τις καλύτερες συνευρέσεις μου με κοπέλα του χώρου, με δυο "γεμάτους" και αναζωογονητικότατους γύρους! Και εδώ να πω ότι σε αυτό ακριβώς ξεχωρίζει μια ποιοτική επαγγελματίας, όπως η Bianca, από τα διάφορα αματούρια: δηλαδή και να μην ψήνεσαι ιδιαίτερα, λόγω ηλικίας, κούρασης κλπ. για δεύτερο γύρο, δεν πάει να λουφάρει αλλά τον επιδιώκει εκείνη και σε κάνει τελικά όχι μόνο να τον θες, αλλά να είναι και καλύτερος και δυνατότερος και από τον πρώτο.

Είναι επίσης και πολύ ομιλητική, στα αγγλικά βέβαια, όμως όχι μόνο δεν τρώει χρόνο με το μπλα-μπλα αλλά κάθησε και παραπάνω από τη μια ώρα που είχαμε συμφωνήσει, χωρίς να βιαστεί καθόλου.

Το μόνο που ζήτησε ήταν να την κεράσω ένα ποτήρι κρασί αλλά χαλάλι της και της άξιζε πέρα για πέρα, άλλωστε μαζί το ήπιαμε το κρασί και έφτιαξε ακόμα περισσότερο την ατμόσφαιρα!

Με όλα αυτά ξανασκέπτεται κανείς τι σημαίνει τελικά "value for money". Γιατί η τιμή της μπορεί να είναι πιο τσιμπημένη από άλλων κοριτσιών του 100άρικου ή του 60-80αριού, αλλά στην περίπτωσή της με ό,τι παραπάνω πληρώνεις, παίρνεις ακόμα περισσότερα! Και τελικά καλύτερα λιγότερες φορές και ποιοτικότερες, παρά αναζήτηση ανέφικτης πραγματικής ικανοποίησης σε μετριότητες!

Τη συνιστώ ανεπιφύλακτα και παρόλο που δεν είναι εύκολο να δίνει κανείς συχνά 150άρια (μαζί με το ξενοδοχείο κλπ.), θα επιδιώξω να την ξαναδώ.

Να προσθέσω ότι η συμπεριφορά του γραφείου ήταν άψογη και το γεγονός ότι δουλεύει με το συγκεκριμένο πρακτορείο και όχι ως ανεξάρτητη, δεν επηρεάζει καθόλου την ποιότητά της σε όλα.

Θα αποκτήσετε κι εσείς τις καλύτερες εντυπώσεις αν τη συναντήσετε, με την προϋπόθεση να την προσέξετε και να της φερθείτε ευγενικά και χωρίς υπερβολικές αγριάδες. Τουλάχιστον εμένα αυτό μου έβγαλε!

Στη βαθμολογία θα της έβαζα 7,5 στο πρόσωπο και 8,5 στο σώμα - αφού όμως δεν υπάρχει αυτή η δυνατότητα...της χαρίζω τη διαφορά! Τα υπόλοιπα δεκάρια που της βάζω τα παίρνει πανάξια!

Καλά να περνάτε κύριοι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 20, 2015
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
flyingdutchman
Ανώτερος
Εγγραφή:
14 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
42
Likes:
144
Πόντοι:
6.040
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 τιεγινερεπαιδια, THV

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού