Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 129 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μεσοβδόμαδη νοσταλγία για παρακμιακό και οικονομικό σεξ...Τα γεράματα να βαράνε την πόρτα...Και οι καύλες ταβάνι...Μάζεψα το σαρκίο μου και την όποια τεστοστερόνη που είχε συγκεντρωθεί και τσούπ στο λαγούμι του Μετρό.Επιτέλους μετά απο την φαινομενικά ατελείωτη διαδρομή άκουσα το πολυπόθητο "επόμενη στάση Μεταξουργείο" της ηχογραφημένης καύλας.Ήξερα ότι ήθελα παρακμή και καλό γαμήσι,αδιαφορώντας τελείως για εμφανίσεις,οπότε πήγα τελείως μηχανικά στο εν λόγω μπουρδέλο.Ήταν μια μπαμπάτσικη,Ειρήνη την έλεγαν.Καλή ήταν.Αλλά σε καμία περίπτωση δεν μπορούσε να κορέσει τις παρακμιακές μου ορέξεις.Μέχρι που βγήκε ο συγγενήες του Γκμόχ,η Φωτεινή.Δεν σκέφτηκα καθόλου και έδωσε το δεκάρικο.Μπήκε μέσα την ωρα που φρεσκάριζα την βουβωνική μου χώρα.Έκατσε στο κρεβάτι και άρχισε μόνη της να σηκώνει τα πόδια της στον αέρα,έχοντας έρθει σε μια σχεδον κατακόρυφη στάση σώματος,πράγμα αξιοσημείωτο για την ηλικία της.Μου έκανε εντύπωση πως έχει πολύ ωραίο σώμα,δέρμα και στήσιμο για την ηλικία της,όπως επίσης και πολύ καλή διάθεση,ίχνος κυτταρίτιδας και μοναδική παραφωνία ήταν ο γνωστός προγναθισμός της.Πλησίασα το κρεβάτι και αφού έδωσε μερικά φιλιά στον λαιμό και το στήθος μου,βούτηξε το ημιθανές εντέριό μου,το οποίο και ερέθισε σφόδρα ταχέως.Το στοματικό της υγρό,βαθύ,χωρίς χέρια και τίμιο.Χωρίς πολλά-πολλά,επειδή,αν συνέχιζε,το τέλος θα ερχόταν άμεσα της είπα να μου περάσει προφυλακτικό και να στήσει την ωραιότατη κωλάρα της στα 4 για τελειώσω και εγώ σαν άνδρας εν αιδοίω,μετά απο πολύ καιρό,γιατί τελευταίως όλο βατεύω κωλαράκια και θα μου μείνει και κανένα κουσούρι.Μετά απο έντονο σφυροκόπημα και κραυγές,αληθοφανείς,απο μέρους της έκατσα ακίνητος και ξεκίνησε εκείνη να κοπανιέται πάνω στο ανορθωμένο ηθικό μου,εως ότου επήλθε το απευκταίον.Μου έκανε φιλοφρόνηση για το σώμα μου,για ακόμα μια φορά,μου πέταξε και ένα φιλί και πήγε να πηδηχτεί με άλλον.Παρακμή,ακλή διάθεση,καλώς αξιοποιημένο δεκάρικο και γενικά τίμια ανακούφιση απο μια γυναίκα που ξέρει να πηδιέται χωρίς γκρίνιες και τσατσιλίκια,που μας εκνευρίζουν σφόδρα.Αν σας αρέσουν αυτά να πάτε.Η τσατσά μου την έσπασε γατί δεν μου άρεσε η φάτσα της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Φωτεινή
iceman1988
Ανώτερος
Εγγραφή:
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
81
Likes:
7.076
Πόντοι:
6.265
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Μαρτίου, 2015
Ετσι ! Ντεκαντάνς με τα μπούνια !
ΠΟ-ΛΙ-ΤΙ-ΣΜΟΣ στον Μπίθουλα .
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1