Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 93 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κατεβηκα προς Αττικη μετα απο αρκετο καιρο, εφαγα ακυρο απο τον στανταρακι μου την Ευα απο Περγαμου καθως ηταν πρωινη, ετσι εκανα μια βολτα στα τριγυρω και κατεληξα εδω που δουλευαν η Μαργαριτα και η Λυδια οπως μου ανακοινωσε η τσατσα. Μιλφ και οι 2 πανω απο 45+. Περασα με την Μαργαριτα στο δωματιο καθως ηταν ευγενικη και ομιλιτικη στο σαλοναρισμα της. Ψηλη με κοντο ξανθο μαλλι απο Ουκρανια οπως μου ειπε. Στο δωματιο ηρθε σχετικα γρηγορα και μου ειπε να χαλαρωσω και θα φροντισει να περασουμε ομορφα, αλιμονο της ειπα. Της ζητησα να γδυθει τελειως κατι που εκανε αμεσως,ξεκηνισαμε με χαδακια στα ορθια και φιλια στο σωμα στηθος, την ξαπλωσα στο κρεβατι και αρχισα γλειψιμο οπου δεν ειχε την παραμικρη αντιρρηση, πηρε πρωτοβουλια και μου προτεινε 69, αρχισα να της γλειφω την μουναρα της. Γενικα ειχε καλη συμμετοχη και εδειχνε να το απολαμβανει, Μς ρωτησε αν θελω να μπω μεσα της, της ζητησα να στηθει στα 4, απιστευτο στησιμο απιστευτη κωλαρα, δεν χορτασα να την χουφτωνω. Μετα απο λιγο αλλαξαμε και ηρθε αυτη απο επανω μου οπου τελειωσα. Με ρωτησε αν περασα ωραια, μιλησαμε λιγο και με απο λιγο εφυγε αφου με εδωσε ενα φιλι.
Γενικα ηταν πολυ καλη και θα την εχω στα υποψιν.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαργαρίτα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
10 Δεκ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
242
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Μαρτίου, 2015
η επισκεψη εγινε πριν μια εβδομαδα περιπου. Απλα ειχα προβλημα με το ιντερνετ.
20 Μαρτίου, 2015
η Λύντια είναι πλέον μετάξι, ωραία κριτική και θα τιμηθεί σύντομα η μιλφάρα Μαργαρίτα και από εμένα.
21 Μαρτίου, 2015
Αψογος !
Είναι ομως κι αυτα τα "κορίτσια" μές την καύλα , πως μπορείς να αντισταθείς στο μέλι που στάζουν . . .
30 Απριλίου, 2015
Καλησπέρες, στον εν λόγω οικο ειχα περασει μια βολτα την Δευτέρα 27/4/15 το μεσημεράκι κατα τις 13:30 το επάνω σπίτι ήταν κλειστό, κάτω δούλευε η Γαμπριέλα μια μελαχροινή ρουμάνα μουναρος με καλες υπηρεσιες την ειχα παρει πριν απο αρκετο καιρο δουλευε φωκαίας 27Β στο επάνω σπίτι, το ζητούμενο ήταν ότι ζητησα τη Μαργαριτα γιατι γουσταρω την όλη φαση μαζι της την εχω παρει αρκετες φορες οταν δουλευε απο Αχαρνων 85 ακόμα, Κυριακες τοτε την επαιρνα, και μου λεγει η τσατσα πως ειχε πλαστες εξετασεις, χαρτια κατι τετοιο καταλαβα Χμμμ; γιατι λεει πως αρρωστησε ενας πελατης και εφερε αστυνομια κατι τετοιο Χμμμ;και πως ειναι 58 ετων τι να περιμενεις και κατι τετοια
Ισχυει κατι τετοιο;; ξερεις κανενας κατι;;;;
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4