Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 95 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 278260
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πηγα στην αρχη στο Κηφισου 60, οπου ειχα δει οτι θα ειναι η Λιλυ. Την ειδα απο κοντα, μου επεσε το σαγονι και ειπα να περασω. Ολα καλα με τον τσατσο, και μετα ρωταει την κοπελα αν κανει αυταρχικο και λεει οχι! Οποτε εφυγα... Μου ζητησε και συγνωμη ο κυριος της υποδοχης επειδη ειχα ηδη περασει στο δωματιο, δεν μπορω να πω, απο συμπεριφορα μια χαρα!
Πηγα λοιπον στο 136 να δω τη Βανεσσα. Εμφανισιακα δεν ειναι πορνοσταρ οπως η Λιλυ, αλλα: Εχει καταρχας πολυ ωραια ποδια και φοραγε γαματες γοβες (Νο 36), εχει κωλαρα, βυζακια στητα μεσαια προς μικρα, κοιλιτσα λιγο δυστυχως κι ενα προστυχο καρε σε μια φατσουλα πολυ γλυκια οταν χαμογελαει, κατι που κανει συχνα! Επικοινωνια σε ελληνικα ανετη.
Μπηκα για μπανιο και ηρθε γρηγορα, οπως ειχα ζητησει.
Ο χορος ειναι αριστος, τεραστια δωματια-σαλονι, ωραια επιπλωση, ωραια μπανια και κρεβατια. Αν βαλουν και καθρεφτες θα ειναι τοπ.
Ηρθε η κοπελαρα, η οποια διαθετει τα δικα της εργαλεια! Επιτελους, τοσες και τοσες μου το εχουν πει και παραπονιουνται για τα 'παιχνιδια' των στουντιο, ειναι ομως η μονη που ηρθε με το προσωπικο της βαλιτσακι! Και ειχε ωραια εργαλεια απ'οπου διαλεξα ενα στραπ ον.
Ηταν πολυ διαχυτικη, ολο χαδια και φιλια, με καυλωσε αμεσως κι εγω τη σταματησα για να προχωρησουμε σε ανωμαλιες.... Επεσα κι εγλυψα τις ποδαρες της (καλα, δεν ειναι και ψηλη, ισα-ισα), εχει τρομερες γαμπες κι ωραιες φλεβες στα ποδια. Αυτη μου εβαζε δαχτυλο. Μετα την παρακαλεσα να με γαμησει, με ειχε τρελανει! Με πηρε στα 4 και μετα στο κρεβατι, εγω απο πανω. Μου ζητησε να μην χυσω πανω της, οπως κι εκανα.
Μετα χαιρετουρες, φιλακια κι αντε γεια!
Σε γενικες γραμμες πολυ καυλιαρα, με αριστη διαθεση να κανει οτι θελω και καλη επαγγελματιας.
Καλες τσαρκες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βανέσσα
Υπηρεσίες
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kotsos81

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού