Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 67 10
Γενική βαθμολογία
 
5.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
...είχα λίγη διέγερση ακόμα και ακόμα λιγότερο χρόνο διαθέσιμο , όμως η εντολή του στρατηγού Όρχη ήταν ειλημμένη , "σύρε το κρέας σου , κάπου να χύσει και έλα"
...αντίκρυσα την Λάουρα , ήταν ένα μελαγχροινο στυλιάρι, μικρό στήθος , με ιδιάζον πρόσωπο , ενδεχομένως να το έλεγε κάποιος και όμορφο.
πόνταρα στην Λάουρα την ορθή λειτουργία του οργαστικού αντανακλαστικού , βασιζόμενος σε 2 πράγματα: α) στην εναλλαγή σαρκίων (είχα καιρό να δοκιμάσω τέτοιο σωματότυπο) β) στον δυσμορφικό ηδονισμό (οι ιδιάζουσες καταστάσεις διεγείρουν)
...πεολειχία σε πεσμένο πέος ,και έτσι επιστράτευσα διάφορα έτοιμα φαντασιακά ερεθίσματα για να υποβοηθήσω τη στύση , η κοπέλα σταμάτησε την διαδικασία σε ημιστυτική φάση , αλλά την παρότρυνα να συνεχίσει λίγο πράγμα που δέχτηκε...
...την ανέβασα απο πάνω μου για να θαυμάσω το στυλιαροειδές σαρκίο της να θυληκώνει πάνω στο φαλό μου , αλλά η μη πλήρης στύση , με έκανε να πονάω και έτσι φοβούμενος τα πεϊκά κατάγματα , την έστησα στην κυνική στάση.
η πεοκολπική επαφή ήταν πιο καλή , και έτσι γραπώνοντας τις λαγόνιες ακρολοφίες της , την έσπρωξα καμιά 20αριά φορές μέχρι την σπερματέκκριση...
...δεν ήμουν ικανοποιημένος και έτσι πήρα τη τζούρα μου περπατώντας τα ομονοιακά στένά παρατηρώντας προσεκτικά μια αδέσποτη χοντρούλα πόρνη με κολάν υπο το άγρυπνο βλέμμα του νταβατζή της στη γωνία να καπνίζει νευρικά...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λάουρα
rigormortis
Ανώτατος
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.088
Πόντοι:
19.667
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού