Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 269 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κατεβαινωντας μεταξουργειο για την Αντριαννα αποκλειστικα και χωρις να θελω να ψαξω αλλου εξαιτιας μιας βρωμερης φολας που εφαγα τελευταια..αφου μου ανακοινωνει η τσατσα οτι η Αντριαννα ειναι πρωινη και βλεποντας τις κοπελες οι οποιες ηταν μια κλασικη Ρωσιδα με κοντο φουντωτο μαλλι,μαυρο,νταρντανα και σκυλαρα ανω των 40 και η αλλη κοπελα ηταν μαλλον καινουρια ηΚατια ομορφουλα μαυρομαλλα με πολυ καλο βυζι1,5-2 πολυ στητο,ωραιο σωμα οχι πολυ στητο κωλο αλλα αρκετα ωραιο και φαινοταν καθαρη κοπελα πολυ ομως με χαλασε που δεν βρηκα το καυλακι την αντριαννα και αρχισα να κατεβαινω τα σκαλια να αναβαλω την εκτονωση!!Εκατσα απεξω μηπως περναγε κανα ταξι να παω φυλης και εκεινη τη στιγμη κατεβαινει ενα παλικαρι απο τον οικο και τολμω να τον ρωτησω με ποια περασε,απαντωντας μου με την κατια και πως ειναι πολυ καλη.αν και ειχα μια υπονοια γτ στο σαλονι αρχισε να μου κανει τρελο χουφτωμα αντισταθηκα ομως!τελικα αποφασιζω και μπαινω με τη κατια η οποια μπαινοντας στο δωματιο αρχισε αρκετα ζεστα προκαταρκτικα φιλουσε πολυ ωραια στο προσωπο στα αυτια στη κοιλια χωρις να περναει απο τα αρχιδια πραγμα που μου αρεσε κιολας γτ δεν θα θελα να μου αφησει τα νεκρα κυτταρα απο τα αρχιδια του αλλου πανω μου!!η κοπελα ισως κανει και γλωσσοφιλα γιατι προσπαθησε αρκετες φορες να με φιλησει στο στομα χωρις αποτελεσμα γιατι αρνηθηκα ακομα και τα πεταχτα ζητωντας της να παιξω λιγο με το μουνακι της χωρις να το γλυψω...ηταν πολυ καθαρο,καθολου μελανιασμενο χωρις καθολου κρεμα και με λιγο δαχτυλο υγραθηκε πολυ αλλα αποτι καταλαβα δεν αφηνει δαχτυλο γενικα και δεν της αρεσει για λογους υγιεινης αλλα αφου με ειδε να πλενω τα χερια με το που μπηκε ισως γ αυτο με αφησε...το τσιμπουκι ηταν ψιλοβαθυ αλλα και ψιλοαγαρμπο χωρις χερι αλλα ημουν ηδη ετοιμος απο τα προκαταρκτικα και ανεβαινει απο πανω μου με αληθοφανη βογγητα ωραια κινηση και μετα απο 2λεπτα μου ζητησε πισωκολλητο στο οποιο ξαπλωσε μπρουμυτα και σηκωσε τη κωλαρα της μονο για να τη καρφωσω,ομως τη γαμαγα πολυ δυνατα και δν αντεξε αλλο γυριζοντας το σε πολυ αισθησιακο ιεραποστολικο με πολυ ωραιο στησιμο απο μερους της και ορθανοιχτα ποδια αφου ειχε υγραθει πολυ και τον ηθελε ολο μεσα!!αξιζει η καυλα ειναι καλυτερη απο κατι αλλες κρυες σε φυλης!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 17, 2015
Όνομα κοπέλας
Κάτια
Μέλος
Εγγραφή:
19 Φεβ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
39
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού