Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 157 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Απόγευμα Κυριακής και αφού είχα κανει καποιες βόλτες αναζητώντας καποιες κοπέλες μου ήρθε στο μυαλό η Μαρίνα που είχα δει και Ιουλιανου71 και μου είχε κινησει την περιέργεια καθώς είχε ωραίο κορμί για την ηλικία της μιλφ.Έτσι δίνω το20€ στην τσατσά και πάω στο δωμάτιο που είχε ελάχιστο φωτισμό και η πιο μαλάκια δεν λειτουργούσε το κλιματιστικο.Έρχεται λοιπον η Μαρίνα και αφού ξεκινάμε κάποια προκαταρκτικά χουφτωμα ισπανικό με τα ωραία της βυζια της ζητάω να βγάλει τις ψηλές κάλτσες που φορούσε το έκανε χωρίς αντιρηση. Μετα μου έκανε ενα ωραίο τσιμπούκι χωρίς καποτα βαθύ με καλη τεχνική και αφού είχα φτιαχτεί πάμε να ξεκινήσουμε σεξ και τοτε η Μαρίνα έψαχνε την καποτα ππυ είχε παραδίπλα αλλά δεν την έβλεπε καθώς δεν υπήρχε καλός φωτισμός στο δωμάτιο αφού την βρηκε παει να μου την φορέσει αλλά δεν την τοποθετούσε σωστα εντάξει με λίγη προσπαθεια την έβαλε ενω εγώ απο αυξημένη νευρικότητα που είχα κατα τη διαρκεια της μέρας την τοποθετώ σε ιεραποστολική στάση και αρχίζω έντονο σφυροκόπημα ενω ττης τραβαγα τα μαλλια χωρίς αυτή να δυσανασχετησει και έβγαζε κραυγές δυνατές έπεσαν λαι κάποια φιλάκια καλά λίγο πριν τελειώσω και με κλειδώσει για λίγο με τις ποδαρες της.Γενικά ηταν μια πολύ καλη σε μια έμπειρη γυναικα που αντέχει έντονο σεξ έμεινα ευχαριστημένος σίγουρα θα ξαναπερασω μαζί της

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 15, 2015
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
Τιμημένος
Εγγραφή:
25 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
146
Likes:
42
Πόντοι:
1.456
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού