Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 158 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
...ξέκλεψα λίγο χρόνο και έπεσα σε απίστευτο μπλόκο στο κέντρο ...μώ τους μπάτσους τους μέσα.
τέλοσπάντων απέρριψα αρκετά ευειδέις πορνηδονιστικές επιλογές και κατέληξα σε κάτι όχι τόσο μοντελοειδές με την ελπίδα ο ελαφρός δυσμορφικός ηδονισμός να μου προκαλέσει στύση.
...δεν θυμάμαι τ'όνομά της , ήταν μαυριδερή , μελαγχροινή νορμάλ σώμα κάπως απογοητευμένη έκφραση , αλλά η βλεμματική επαφή που αναπτύξαμε με οδήγησε ύπτια στην πορνοκλίνη έχοντας απεμπολήσει ένα μπλέ χαρτάκι...
...ήταν άπειρη στον πορνικό χώρο, αλλά ειλικρινής και μου προσέφερε ένα κομμάτι του ερωτισμού της άνευ προσποίησης , βέβαια εγώ είχα απλά ανάγκη να χύσω γρήγορα αλλά με κολάκεψε η συμμετοχή της...
...η διαδικασία ήταν μια αλληλουχία οικειότητας , γλωσσοφίλων , αιδοιλειχιών , εναγκαλισμών και ρομαντικών πεοκολπικών διεισδύσεων...
...ένιωσα μια ρίγη συγκίνησης όταν ήμουν 500μέτρα μακρυά απο το μπουρδέλο και φαίνεται ότι σε μένα το συνουσιοπιοειδές εκκρίνεται απο την βεβαιότητα της αποδέσμευσης όσο και όμορφη να ναι η κοπέλα όσο και γαμάτο να είναι το σέξ μαζί της...
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Μαρτίου, 2015
ΚοριναΈρωτας
Α
αεκαρα
18 Μαρτίου, 2015
picker εσύ ? !!
19 Μαρτίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τι να κάνουμε,ο καθένας μας έχει την... πετριά του!Ντροπή
Η Κορίνα δουλεύει και Διδύμου;
22 Μαρτίου, 2015
Θεός!!! Την έχω δει την τυπισα...αλλά δεν πέρασα...
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4