Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 10 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
για τους λατρεις του petit οτι πρεπει....προσωπο συμπαθητικο...σωμα λιγο αγυμναστο αλλα με στηθος και ρωγα καγκελο...και θεα στα 4 Ναι! ειδικα οταν τον εχει στο στομα και βλεπεις ακομη την θεα απο τους καθρεφτες του δωματιου....yeppp Κατσικογάμης γλοσσωφιλα χωρις ¨φειδω¨και σε συναγωνιζεται ποσες φορες ο καθενας απο τους δυο θα τελειωσει περισσοτερο...το ευχαριστιεται το sex απο την πρωτη στιγμη και στο δηλωνει εξάρχης...( ηρθα να fuck ) γιατι εκει στην Ρωσσια οι @@@@@@@2 πινουν τοσο πολυ vodka...οπου μετα Προσκύνημα δακτυλιασματα δεχεται παντου...την πηρα στο κρεβατι...στην καρεκλα....στα ορθια...στην ντουζιερα...και το μονο που μου ελεγε...fuck me...fuck me...........Καπέλο ειλικρινα τοσα τελειωματα επο cal girl δεν εχω ξαναδει στην ζωη μου...μονο και που την φιλας...το γκομενακι ¨σταζει¨Γλώσσα...εν τελει μια τιμια προταση στα χρηματα αυτα.........και κυριως το ζει και το χαιρεται αυτο που κανει...αυτο τουλαχιστον για εμενα λεει πολλα ....respect Καπέλο kisses SvetlanaΜατάκι

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
docrx8
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
29 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
473
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anatoliz, laiono13, τιεγινερεπαιδια

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Μαρτίου, 2015
Ρε φίλε, δεν είναι πολύ λίγα για τέτοιο μωρό;;;μήπως έχει κάποιο λάκκο η φάβα;;;
18 Μαρτίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

φιλε μου .....αναφερω την φραση ¨τιμια προταση¨....αυτό λεει πολλα Ματάκι
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2