Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 106 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 426399
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Τζοάνα ήταν μία απ΄τις κοπέλες, που ήθελα να συναντήσω.Είχα δει τις πολύ ωραίες και προκλητικές φωτογραφίες της, είχα διαβάσει τις κριτικές συναγωνιστών και μου είχε κινήσει το ενδιαφέρον.Τελικά, μπόρεσα να την δω από κοντά πριν από λίγο καιρό, σε μια μεταμεσονύχτια τσάρκα.Και διαπίστωσα, ότι οι φωτογραφίες της ανταποκρίνονται 100% στην πραγματικότητα (όσον αφορά το σώμα της, αφού το πρόσωπό της το έβλεπα για πρώτη φορά).Πρόκειται για μια πολύ όμορφη, αδύνατη, γύρω στο 1,70, με ωραίο σώμα κοπέλα απ΄την Ρουμανία.Έχει μακρυά, σκούρα καστανά μαλλιά με μπούκλες.Ενισχυμένο, 3άρι στήθος, αξιοπρόσεκτο και σφιχτό κωλαράκι και χυτά και καλλίγραμμα πόδια.Μου άρεσε πάρα πολύ, αλλά το προχωρημένο της ώρας με απέτρεψε απ΄το να περάσω στο δωμάτιο.Αυτό έγινε τέσσερα βράδυα αργότερα στο Θησέως 365.Εμφανίστηκε στο σαλόνι χαμογελαστή, περπατώντας αργά κι αισθησιακά, δίνοντάς μου τη δυνατότητα, να θαυμάσω γι΄ακόμη μια φορά το υπέροχο κορμί της.
Έδωσα αμέσως στην ευγενική κυρία το αντίτιμο για το πρόγραμμα 69 και με οδήγησε στο μπλε δωμάτιο, το πρώτο αριστερά.Το οποίο, όπως φαντάζομαι και τα άλλα δύο, είναι μοντέρνο, ευρύχωρο, διακοσμημένο με γούστο και πεντακάθαρο.Παρέχει όλες τις απαραίτητες ανέσεις (ντουζιέρα, σφραγισμένη πετσέτα, παντόφλες), με ένα τεράστιο καθρέπτη στον πλαϊνό τοίχο.Το κρεβάτι είναι μεγάλο, με ανατομικό στρώμα, με χαμηλό φωτισμό πάνω απ΄το κεφαλάρι.Με λίγα λόγια, σου δίνει την αίσθηση της πολυτέλειας.Να τονίσω, ότι το στούντιο έχει ανακαινιστεί πρόσφατα.
Η Τζοάνα δεν άργησε να έρθει.Μπήκε στο δωμάτιο χαμογελαστή, ευδιάθετη.Είναι επικοινωνιακό άτομο, πολύ καλή στο social time και κατάφερε, να σπάσει γρήγορα "τον πάγο", κουβεντιάζοντας για διάφορα.Σε κάθε κίνησή της η ατμόσφαιρα γέμιζε απ΄το ευωδιαστό, αλλά όχι βαρύ άρωμά της.Κάτι που δεν άφησα ασχολίαστο, λέγοντάς της πόσο πολύ μου άρεσε.Γεγονός που την άφησε ικανοποιημένη και το ανταπόδωσε με το λαμπερό χαμόγελό της.Ξεκινήσαμε, έτσι όπως είμασταν καθισμένοι στο κρεβάτι αντικριστά, με αγκαλιές, χάδια και φιλιά στο λαιμό και το στήθος.Της αποκάλυψα ένα-ένα τα ενισχυμένα, αλλά καλοσχηματισμένα κι απαλά στη αφή, στήθη της.Γέμισα τα χέρια μου με τη γυμνή τους σάρκα κι έγλειφα τις μεγάλες ρόγες τους.Μου ζήτησε να ξαπλώσω ανάσκελα και με βοήθησε να αφαιρέσω και τα τελευταία ρούχα μου, ενώ συνέχιζε να με φιλάει στα λαιμό και το στήθος.Έτσι όπως την έβλεπα, στημένη στα τέσσερα στον καθρέπτη, φούντωσα.Της ζήτησα να μείνει σε αυτή τη στάση και πήγα από πίσω της.Άρχισα να της φιλάω και να της χουφτώνω τα κωλομάγουλά της, μέχρι που παραμέρισα το στριγκάκι της και βύθισα τη γλώσσα μου στην καυτή τρύπα της, κάνοντάς την να αφήσει ένα αναστεγαγμό ευχαρίστησης.Αφού ασχολήθηκα αρκετά με τα μεγάλα εξωτερικά χείλη της, γύρισε ανάσκελα, για να μου δώσει μεγαλύτερη ευχέρεια κινήσεων και καλύτερη πρόσβαση στην ευαίσθητη περιοχή της.Η ανταπόκρισή της στην περιποίησή μου τέλεια, θά' λεγα αληθινή.Αναστέναζε έντονα, πίεζε δυνατά το κεφάλι μου πάνω της, το μουνάκι της είχε μουσκέψει και με παρότρυνε, να συνεχίσω και να μη σταματήσω (άλλο που δεν ήθελα), μέχρι που κράτησε το κεφάλι μου σφιχτά, με τα χέρια της και κουνούσε με σπασμούς τη λεκάνη της, πάνω στη γλώσσα μου.Ξάπλωσε στο πλευρό της λαχανιασμένη κι εγώ πήγα από πίσω της και την πήρα αγκαλιά, μέχρι να ηρεμήσει.Μετά πό λίγο γύρισε και με ευχαρίστησε, για τον οργασμό που της πρόσφερα, με δυο φιλιά στα μάγουλα.
Συνέχισε στο λαιμό μου, στο στήθος, στην κοιλιά μέχρι που έφτασε στα αρ@@@ια μου.Τα περιποιήθηκε αρκετά, κάνοντάς τα μούσκεμα με την παιχνιδιάρα γλώσσα της.Μετακινήθηκε λίγο πιο πάνω και φυλάκισε τον ερεθισμένο πούτσο μου ανάμεσα στα βυζιά της, χαρίζοντάς μου μια εκπληκτική ισπανική.Στη συνέχεια μου πέρασε το προφυλακτικό, αφού είχε έρθει η σειρά του μικρού Manager.Η τεχνική της πάρα πολύ καλή, αντάξια της φήμης που έχουν οι κοπέλες της χώρας της.Βαθυά, υγρή, με τέλειο χειρισμό της γλώσσας, χωρίς να χρησιμοποιεί πολύ τα χέρια της και με πολλές λάγνες ματιές, ενόσω ανεβοκατέβαζε το κεφάλι της πάνω στον πούτσο μου.Σε κάποια στιγμή με ρώτησε, "θέλεις να συνεχίσουμε με 69;", κάτι που δέχτηκα φυσικά με ευχαρίστηση κι ενθουσιασμό, γεγονός που δε το άφησε ασχολίαστο, κλείνοντάς μου πονηρά το μάτι.Ήρθε πάνω μου σε κλασσική στάση 69 και συνεχίσαμε, να απολαμβάνω εγώ το μουνάκι της κι η Τζοάνα να βασανίζει ευχάριστα το ερεθισμένο μόριό μου.
Την σταμάτησα όμως, επειδή ήθελα να μπω μέσα της και να νοιώσω το καυτό μουνάκι της.Ξεκινήσαμε ιεραποστολικά, στην αρχή κλασσικά, σε αργό ρυθμό και gfe κλίμα, με πολλά φιλιά στο λαιμό και τα στήθη της.Στη συνέχεια με τα πόδια της σηκωμένα ψηλά, όπου μπόρεσα να περιποιηθώ τα όμορφα πατουσάκια και τα περιποιημένα δάχτυλά της.Συνεχίσαμε στα τέσσερα, όπου έστησε τέλεια το σώμα της, για να έχω πλήρη διέισδυση και τέλεια άισθηση του εσωτερικού της κόσμου.Τα κωλομάγουλά της τιμήθηκαν δεόντως με αρκετά τρυφερά σκαμπίλια, χωρίς να παραπονεθεί, αλλά και με δική της παρότρυνση.Κι έτσι μας βρήκε το τέλος, μετά από λίγα λεπτά έντονου ρυθμού εκ μέρους μου.
Έμεινε για λίγο ακόμη στην αγκαλιά μου, συνεχίζοντας την κουβεντούλα μας κι αποχώρησε δίνοντάς μου ακόμη δύο φιλιά στα μάγουλα.Η Τζοάνα είναι μια πανέμορφη και γλυκιά κοπέλα, με ωραίο σώμα, εξαιρετικές υπηρεσίες, ομιλητική, επικοινωνιακή, πρόσχαρη, χωρίς να βιάζεται ή να σου δίνει την εντύπωση της "ξεπέτας".Μου έδωσε την εντύπωση, ότι εκτιμάει την καλή συμπεριφορά του πελάτη και την ανταποδίδει στο μέγιστο, κάνοντας ό,τι είναι δυνατό, για να το ευχαριστήσει.Οφείλω να ομολογήσω, ότι ήδη σκέφτομαι την επόμενη συνάντησή μας κι ότι σίγουρα θα την επισκέπτομαι συχνότερα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 11, 2015
Όνομα κοπέλας
Τζοάνα
Υπηρεσίες
Manager69
Σεβαστός
Εγγραφή:
5 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
111
Likes:
906
Πόντοι:
1.760
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού