Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 41 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
ήμουν υπερδιεγερμένος απο αλλεπάλληλους εργασιακούς καταναγκασμούς στην βλακεία , και είχα ανάγκη ένα φτηνό θηλυκό κρέας απλά για ένα σκάρτο 5λεπτο σεξουαλικής χρήσης
αντίκρυσα την Μανταλίνα , ένα μετρίου ύψους με ολίγα πιασίματακια μέτριος μαστός , με κοντό μαλλί , και ένα κρεμάμμενο σκουλαρίκι...
δεν μου άρεσε , ενδεχομένως και να με απωθούσε ωστόσο το 5λεπτο σεξοπαράτριψης ήταν η μοναδική συνθήκη που θα με δελέαζε να δαπανήσω χρονοενέργεια για πάρτη της...
...υποτυπώδη προκαταρκτικά , αλλά τα οποία είχε την εμπειρία να καταλάβει ότι ήταν απολύτως αναγκαία για στυτικούς λόγους...
πεολειχία σε στάση που μπορώ να πιάνω τα οπίσθια της , απλά να ψηλαφώ τα αιδοιοχειλάκια της και να έχω απέναντί μου τους μαστούς της...
όταν το εντέριο τίγκαρε , η γυνή κάθησε ύπτια , δέχτηκε τον φαλό στον κόλπο της , και ανυπομονούσε να τελειώσω , βέβαια όταν επιτάγχυνα τις ωθήσεις αντιδρούσε ηχητικά δίνοντας την εντύπωση της συμμετοχής...
απαλάχτηκε ο καθείς απο την ενοχλητική παρουσία του άλλου , με μένα να περνάω την εξώπορτα ,και να μειδιώ συνέπεια της έκχυσης του ευφοριστικού μίγματος...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μανταλίνα
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sotis99, Jim25jim, sexdreamer

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Μαρτίου, 2015
"...είχα ανάγκη ένα φτηνό θηλυκό κρέας απλά για ένα σκάρτο 5λεπτο σεξουαλικής χρήσης..." Υποβαλλω τα σεβη μου... Καπέλο
17 Μαρτίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ανταποδίδω τα σέβη κύριε Καπέλο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2