Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 73 10
Sex Studio 136622
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Μάνια πλέον από το περασμένο καλοκαίρι μονοπωλεί μαζί με την Λαουρίτα την δεύτερη και Τρίτη βάρδια στο συγκεκριμένο ίδρυμα. Μια ώριμη γυναίκα με καστανά ίσια μαλλιά, πρόσωπο με έκφυλα χαρακτηριστικά. Σώμα με καμπύλες, μικρό σχετικά στήθος, με περιφέρεια που μαγνητίζει τα βλέμματα των ανδρών.

Ήμουν ακόμα στην ντουζιέρα όταν μπήκε στο δωμάτιο, έχοντας μόλις τελειώσει το φρεσκάρισμα μου. Μου όρμησε και άρχισε να με φιλάει στον λαιμό, τα αυτιά και το σώμα μου. Αφού κουτσοσκουπίστηκα συνεχίσαμε τις περιπτύξεις στα όρθια για να μεταφερθούμε στο κρεβάτι. Στο ίδιο μοτιβο τα προκαταρκτικά, δηλαδή έντονα φιλιά, χάδια, γλειψίματα. Με πολύ πάθος ανταποκρίθηκε στα προκαταρκτικά μου, για να ανεβάσει ρυθμούς στο maximum όταν ανέλαβα το «γατάκι της». Μετά από κάποια λεπτά πήρε τα ινία του αγώνα για να μου προσφέρει ένα πολύ ποιοτικό στοματικό με εναλλαγές ρυθμού, deep throats καραμέλωμα στα @@κια. Και στο sex η συμμέτοχη της ήταν ιδανική κάνοντας ότι χρειαζόταν για να έχουμε την «ευτυχή κατάληξη». Λίγη κουβέντα, πλακίτσα και αποχώρηση εν μέσω ευχαριστιών και από τους δυό μας.

Η Μάνια πλέον αποτελεί μια από τα δυνατά χαρτιά και τις σταθερές αξίες του ομίλου. Δίνει το 100% των δυνατοτήτων της στο δωμάτιο και προσπαθεί για την ικανοποίηση του επισκέπτη της. Must για τους μιλφολάτρες, ιδανική επιλογή για αυτούς που δίνουν προτεραιότητα στο service και όχι την εμφάνιση θέλοντας να απολαύσουν sex σε έντονους ρυθμούς με μια γυναίκα που δεν λέει όχι, κατέχει όσο λίγες το άθλημα, προσφέροντας και φουλ πρόγραμμα για τους μερακλήδες…..

Αυτά για την εμπειρία μου με την Μάνια , χωρίς να σημαίνει ότι πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μάνια
Υπηρεσίες
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sotis99, Kaloeros, Eisenfaust

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού