Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 113 10
Sex Studio 198371
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Την Αλίνα την είχα δει σε 2-3 από τις ελάχιστες πλέον τσάρκες μου στην Φυλής και την είχα ξεχωρίσει, μιας και είναι πολύ εντυπωσιακή κοπέλα. Ψηλή με καστανόξανθα ίσια μακριά μαλλιά, όμορφο πρόσωπο, γλυκό χαμόγελο, γυμνασμένο σώμα, μικρό φυσικό στήθος, περιφέρεια με καμπύλες που κολάζουν Άγιο. Πρόσφατη μεταγραφή του ομίλου Κασσάνδρας. Την συνάντησα σε τσάρκα μου, το σαλονάρισμα της επιθετικό, προκλητικό δεν μου άφησε περιθώρια αντίστασης, για να περάσω στο μεγάλο δωμάτιο με το τζακόυζι, καταβάλλοντας στον ευγενέστατο κύριο επί της υποδοχής το παράβολο για πρόγραμμα με 69.

Σκουπιζόμουν ακόμα όταν μπήκε στο δωμάτιο. Πολύ φιλική, χαμογελαστή με περίμενε στο μεγάλο στρογγυλό κρεβάτι. Αφού μιλήσαμε λίγο, με φιλιά, αγκαλιές, χάδια ξεκίνησαν τα πρώτα προκαταρκτικά, κυρίως από πλευράς της, για να συνεχίσει με πολύ ποιοτικό στοματικό που περιελάμβανε και την περιποίηση όλης της ευρύτερης περιοχής. Συνέχεια με κλασσικό 69, που με διακριτικούς αναστεναγμούς και βογγητά έδειχνε να απολαμβάνει την περιποίηση μου. Συνέχεια και πάλι με ποιοτικό στοματικό και νέα προκαταρκτικά από μεριάς της, με πολύ υπομονή και για αρκετή ώρα, μιας και ο «μικρός Cheyenne» έκανε τον δύσκολο για να έρθει σε πλήρη θέση μάχης .Το sex μαζί της απολαυστικό, σε μια και μόνη στάση αυτή του Cow girl μιας και δεν χόρταινα να κοιτάζω το όμορφο πρόσωπο της και τις εκφράσεις απόλαυσης που συμπλήρωναν το απόλυτο κλίμα gfe που κυριάρχησε στην συνεδρία μας.

Δεν βιάστηκε να φύγει, κάθισε με δική της πρωτοβουλία και μιλήσαμε για πολλά θέματα, μεταξύ άλλων για την θητεία της στην οδό Φυλής, που μόνη της μου αποκάλυψε, τις πρώτες (θετικές) εντυπώσεις από τον «κόσμο των studio» και άλλα πολλά σε πλήρη άνεση χρόνου (ο συνοδοιπόρος λαγός «χρονομέτρησε» 35 λεπτά παραμονής στο δωμάτιο), μέχρι να με αποχαιρετήσει ευχαριστώντας με, δίνοντας μου ένα τρυφερό φιλάκι.

Η Αλίνα αποδείχτηκε ανώτερη κάθε προσδοκίας. Η εμφάνιση της τουλάχιστον για τα γούστα μου, σε πολύ ψηλά επίπεδα, η διάθεση της, η τεχνική της, η υπομονή της δεν υστέρησαν πουθενά για να μου προσφέρει μια πολύ καλή συνεδρία που πολύ ευχαρίστως θα επαναλάβω σύντομα.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Αλίνα , χωρίς να σημαίνει ότι πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αλίνα
Υπηρεσίες
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sotis99, Kaloeros

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού